برای دریافت کد بورسی به صورت آنلاین و غیر حضوری کلیک کنید .

کد بورسی ( کد بورس ) - دریافت کد بورسی رایگان و غیر حضوری
۱) برای انجام خرید و فروش آنلاین سهام در بورس یا فرابورس (سهام، اوراق اسناد خزانه، تسهیلات بانک مسکن و…) لازم است یک مرتبه این مراحل را انجام دهید.

۲) اگر قبلا کد بورسی داشته‌اید و یا معاملات سهام انجام داده‌اید، مشکلی نیست، می‌توانید فرم را  تکمیل کنید و با سیستم قدیمی و یا جدید هرطور که مایل بودید همچنان معامله کنید و تداخلی رخ نمی دهد.

۳) اگر قبلا کد بورسی داشته‌اید و اکنون آنرا فراموش کرده‌اید، اشکالی ندارد، در هنگام مراحل ثبت  نام این بخش(کد بورسی) را خالی بگذارید.(سیستم خودش کد قبلی را پیدا می‌کند)

۴) برای دریافت کد بورسی لازم است همه مراحل را تا انتها انجام دهید. (تکمیل مشخصات شناسنامه ای و هرجا لازم بود تصویر شناسنامه و توضیحات و کارت ملی خود را اسکن کنید و یا با موبایل عکس بگیرید و در سیستم بارگزاری کنید)

۵) در یک مرحله سیستم از شما تصویر مدرک تحصیلی شما را می خواهد. سخت نگیرید: شما اگر دیپلم یا بالاتر از آن را داشته باشید و حتی کارشناسی ارشد یا دکتری داشته باشید، فقط کافیست از یکی از مدارک قدیمی خود حتی یک کپی داشته باشید و از آن عکس بگیرید. یعنی اگر شما لیسانسه باشید و تصویر دیپلم خود را در سیستم بارگزاری کنید مشکلی نیست. اما برای انجام معاملات آنلاین حداقل دیپلم لازم است. (وگرنه کد معاملات آفلاین که معاملات با تاخیر انجام می شود به شما داده می شود). اگر دسترسی به مدرک تحصیلی ندارید، می توانید تصویر کارت دانشجویی خود را بارگزاری کنید و یا حتی ریز نمرات دانشجویی. و یا یک گواهی از محل کار خود بگیرید که روی آن ذکر شده باشد شما دیپلم یا بالاتر را دارید. خیلی سخت نگیرید، اما این مرحله را تکمیل کنید.

۶) در مرحله آخر شما باید فرم‌ها را به صورت فیزیکی امضاء کنید. برای اینکار، نزدیکترین آدرس به  خودتان انتخاب کنید.

اگر تهران هستید:

ساده ترین راه: پیک را انتخاب کنید و منتظر شوید تا حدود ۲ روز کاری آینده با شما برای امضای مدارک  در محل شما به صورت تلفنی هماهنگ شود. (اگر ترافیک تهران برایتان مهم نیست و یا نزدیک یکی از آدرس‌های موجود در تهران هستید، می‌توانید آنرا انتخاب کنید و خودتان شخصا به آن آدرس مراجعه کنید.)

اگر شهر دیگری هستید و نام شهر شما در لیست است:

آنرا انتخاب کنید و پس از به انتها رساندن کامل فرم، با کارت شناسایی به آن آدرس، جهت امضاء مراجعه بفرمایید.

اگر شهر شما در لیست وجود نداشت:

گزینه پست را انتخاب کنید، منتظر یک ایمیل شامل چند فایل pdf باشید. همه آنها را پرینت کنید و پس از  مطالعه، به اداره پست محل خود مراجعه کنید. تمام ادارات پست کشور طرف قرارداد این سیستم هستند. توضیحات کامل‌تر را در آن ایمیل دریافت می‌کنید.

 

پاسخگویی به آزمون معاملات آنلاین:

در انتهای فرم از شما آزمون گرفته می‌شود، به همه سوالات که می‌دانید یا نمی‌دانید پاسخ دهید، اگر سوالات را اشتباه پاسخ دهید، اشکالی ندارد، پس از زدن گزینه مرحله بعد، پاسخ‌های صحیح را مشاهده می‌کنید و ضمن یادگیری آنها، آزمون را همان لحظه با موفقیت به پایان برسانید.

برای دریافت کد بورسی به صورت آنلاین و غیر حضوری کلیک کنید .

 کد بورسی شما چه موقع حاضر می‌شود:

حداکثر ۵ الی ۱۰ روز کاری پس از امضای فرم.

پشتیبانی تلفنی – شماره ۱۵۶۱ :

در هر یک از مراحل، اگر با مشکل روبرو شدید با تلفن چهاررقمی ۱۵۶۱ – ۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

ساکنان استان های شمالی می توانند جهت تسریع در روند ثبت نام  با شماره ۰۱۷۳۲۵۲۲۷۵۹ تماس بگیرند