های وب
های وب
خلاصه از نکات مهم مصاحبه مدیرعامل داده گستر عصر نوین (های وب)

⭐️مشکل مربوط به پارس انلاین با موافقت کتبی سازمان بورس حل شده است
⭐️تعیین تکلیف معامله پارس آنلاین :مقرر شد بنده بعنوان سهامدار عمده پارس آنلاین را خریداری کرده و کل منافع و مضرات را عینا به های وب منتقل کنم.
سازمان اعلام کرده تا زمانی که این قراداد نهایی نشود، سهم را باز نخواهد کرد. بالطبع قرارداد نهایی می شود. با توجه به شنیده ها و نهایی شدن قراداد، قاعدتا به نوعی اطلاعات با اهمیت است که تعدیل ان بیش از ۲۰ درصد است و دامنه نوسان بدون محدودیت خواهد بود. به همین جهت ترجیح بر این است که یا معامله قطعی شود و یا کلا بر هم خورد.
در ارتباط با نحوه توافق با پارس آنلاین سازمان مورد را تایید کرده و بر این اساس توافق وجود دارد. فقط منتظر مشخص شدن قرارداد USO هستیم تا با مدیرعامل پارس انلاین جزئیات باقیمانده از قراردادی قبلی که به سازمان تحویل شده بازبینی و امضا کنیم.

⭐️قرارداد uso : در آبان سال گذشته قرارداد ۲۵ هزار روستا به پایان رسید،چون این اجازه به کارفرما داده می شد که کارفرما ۲۰ درصد مناطقی که تجهیزات نصب شده را حضوری مراجعه کرده و پس از بازدید گواهی قبولی نهایی را صادر کند،گواهی قبلی مقدماتی صادر شده بود و جواب های قراردادهای سال جاری را هم وزارت ارتباطات به سازمان بورس داده بود که سازمان در حال بررسی است و پس از نهایی شدن نتایج آزمایش و تحویل گزارش اعلام خواهد شد. خوشبختانه دوشنبه هفته گذشته گواهی قبولی نهایی به تاریخ ۱۰ آبان سال گذشته صادر شده که این نشان دهنده اتمام پروژه بر طبق ادعا است چرا که شناسایی درآمد برای دوره نگهداری از ابتدای فروردین سال ۹۶ و با احتیاط صورت گرفته و در سال گذشته هم ۵ درصد از کل قرارداد را اخذ کردیم که می توانستیم درامد ۵ ماه دوره نگهداری را شناسایی کنیم که به علت احتیاط و سال اول ورود به بورس و احتمال تلقی نادرست،این کارانجام داده نشد.

⭐️اعتقاد من بر این است که آن چیزی که در حال حاضر باعث عدم بازگشایی سهم شده همین دو رویکرد نسبت به یک مسئله است .سازمان در این حوزه با دقت نظر ورود کرده و علی رغم اینکه دو بار قبل هم نظر داده و سهم باز شده بود اما به جهت دغدغه های موجود دوباره بررسی شد که هنوز به جمع بندی نرسیده است.به عبارتی تا اتمام جمع بندی سازمان ،سهم باز نخواهد شد که دلیل ان به 👈رقم قابل توجه درامدهای شناسایی شده در این قرارداد برمی گردد.👉
⭐️مبلغ این قرار داد :هنوز میزان آن مشخص نیست که علت آن به وصول ۴۰ درصد قرارداد با پیش پرداخت های اخذ شده که در پایان این دوره مستهلک می شود، برمی گردد.۶۰ درصد باقیمانده طبق قرارداد برای ۱۰ سال از تاریخ ۱۰ آبان سال ۹۵ آغاز می شود که بابت یکسال سپری شده بابت دوره نگهداری باید پول را از دولت مطالبه کرد.میزان این مطالبه طبق قرارداد حدود👈 120 میلیارد تومان مربوط به ان دوره است که سالی ۱۸ میلیارد تومان هم بابت نگهداری افزوده می شود.
همه این ارقام که مربوط به سال ۹۴ ، ۹۵ و بخشی از سال جاری است، در صورت های مالی منعکس شده که علی رغم اینکه اتفاق نظری وجود ندارد در نحوه شناسایی درآمد روش جایگزین هم اختلاف وجود دارد.

⭐️بازگشایی نماد : تا قرارداد USO نهایی نشود، زمان بندی در دست نیست که سهم چه زمانی باز و من چه تعهدی می توانم بدهم.پس از نهایی شدن و باز شدن سهم، قرارداد پارس آنلاین نیز مکتوب خواهد شد.

در همین حال آخرین خبرها حاکی از آن است که پس از موافقت کتبی سازمان بورس با شرایطِ خریدِ پارس آنلاین شرکت در انتظار نتیجهء استعلامِ سازمان (که چهارشنبه ارسال شده) از جامعهء حسابدارانِ رسمی می باشد.
تاریخ: ۹۶/۱۱/۰۸
لینک کانال تلگرام
ما را در آپارات دنبال کنید
لینک صفحه اینستاگرام

…………………………………………………………….
برای ثبت نام در کارگزاری فارابی و یا دریافت کد بورسی می توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید و از خدمات منحصر به فرد کارگزاری فارابی و پیشرفته ترین پنل معاملاتی کشور استفاده نمایید.

دریافت کد بورسی

کد بورسی چیست؟

کد بورسی شناسه یکتای شما برای معاملات در بورس اوراق بهادار و یا فرابورس است که با داشتن آن می‌توانید برای خود (یا شرکت) سهام و یا اسناد خزانه اسلامی (اخزا) و یا تسهیلات مسکن خرید و فروش نمایید. کد بورسی همانند شماره ملی منحصربه فرد است. پس از داشتن کد بورسی می توانید از طریق یک (یا چند کارگزاری) به خرید و فروش سهام (و یا اوراق اسناد خزانه اسلامی و یا تسهیلات مسکن) بپردازید.

حتی اگر از چند کارگزاری خرید و فروش آنلاین سهام انجام دهید، کد بورسی شما یکسان خواهد بود. (زیرا پس از تکمیل مراحل اولیه، درخواست شما در سازمان بورس انجام می‌شود.) بعد از داشتن کد بورسی لازم است رمز خرید و فروش آنلاین سهام دریافت کنید و معاملات خود را آغاز کنید. اکنون در چند دقیقه می‌توانید همزمان برای دریافت کد بورسی و خرید آنلاین سهام اقدام کنید. با این روش می‌توایند به صورت آنلاین و رایگان کد بورسی دریافت کنید.

پیمانکاران دولت لازم است برای دریافت مطالبات خود یک مرتبه کد بورسی اخذ نمایند. جهت دریافت کد بورسی برای خرید و فروش اسناد خزانه اسلامی ( اخزا ، سخا )روی لینک پایین صفحه کلیک کنید .

کارمزد فروش اسناد خزانه اسلامی چقدر است؟

هنگام فروش اسناد خزانه اسلامی، طبق قوانین سازمان بورس، به صورت خودکار مبلغی به عنوان کارمزد از شما کسر می‌شود. این کارمزد دو بخش است شامل ۰٫۰۰۰۶۳ کارمزد کارگزار و ۰٫۰۰۰۱۴۴ کارمزد شرکت فرابورس، که جمعا ۰٫۰۰۰۷۷۴ می‌باشد. (یعنی بابت فروش ۱۰۰ میلیون تومان اسناد خزانه، ۷۷ هزار و ۴۰۰ تومان کارمزد از شما کسر می‌شود.)
………………………………………………………………………………………..
درباره شرکت کارگزاری فارابی:
شرکت کارگزاری فارابی، کارگزار رسمی بورس اوراق بهادار، فرابورس، بورس کالا و انرژی از سال ۱۳۷۲ فعالیت عملیاتی خود را در بازار سرمایه آغاز نمود.
این شرکت با هدف ارائه خدمات نوین و جهان تراز به مشتریان، همواره توسعه کمی و کیفی فعالیت هایش را سرلوحه برنامه های خود قرار داده است.
در این راستا با هدف توسعه کمی فعالیت ها تعداد ۲۷ شعبه و تالار اخصاصی معاملات توسط این کارگزاری در سراسر کشور راه اندازی گردید.
همچنین این شرکت با هدف ارتقاء سطح کیفی خدمات خود، طرح ریزی و توسعه خدمات نوینی را در دستور کار خود قرار داده است که از جمله آنها میتوان به طراحی و معرفی سامانه معاملات آنلاین فارابیکسو اشاره نمود که با توجه به وضعیت پلت فرم های معاملاتی موجود، در نوع خود محصول منحصر به فردی در بازار ایران محسوب میشود.
این شرکت در حال حاضر با تمرکز بر دو عنصر « نوآوری مبتنی بر فن آوری » و « کیفیت مشتری محور » به عنوان مزیت های رقابتی اصلی خود برآنست تا جایگاه خود را به عنوان نخستین کارگزاری جهان تراز در ایران بیش از پیش تثبیت نماید.
های وب – های وب – های وب – های وب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *