برترین ابزار معاملات آنلاین بر روی گوشی

 

دانلود و نصب اپلیکیشن بینظیر فارابیکسو نکست

 

 

 

 

تا حد ممکن

                                          عمیق و سریع

تمام تلاش ما در نکست طراحی سامانه ای با معماری و فناوری متفاوت بوده تا سریع ترین ، عمیق ترین و دقیق ترین تجربه معاملاتی را برای شما رقم بزنیم

 

 

 

 

تا حد ممکن

               دست به نقد

 

برای اولین بار در بازار سرمایه به شما وعده فردا و پسفردا نمی دهیم. پی فست قابلیتی برای دسترسی سریع به مانده حساب مشتریان کارگزاری فارابی است. با استفاده از این سامانه میتوانید در هر ساعت از شبانه روز  حتی روزهای تعطیل درخواست فوری وجه دهید و در کمترین زمان مانده حساب فارابیکسو نکست خود را در حساب بانکی تان دریافت کنید.

 

 

 

 

 

 

 

تا حد ممکن

                                          پاسخگو

اولین مرکز پاسخگویی ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته بازار سرمایه در کنار شماست. فرقی نمی کند از چه راهی و در چه ساعتی، گفتگوی تلفنی یا چت، ما پاسخگو هستیم.

 

 

 

 

 

 

 

 

تا حد ممکن

                                          یکپارچه

 

دسترسی به همه خدمات مالی فارابی تنها با یک نام کاربری و رمز عبور امکان پذیر است. با ورود به درگاه یکپارچه کارگزاری فارابی، علاوه بر فارابیکسو نکست، میتوانید از تمامی خدمات و امکانات کارگزاری فارابی بهره مند شوید.

 

 

 

 

 

تا حد ممکن

                                          پر بازده

حتی از مانده حسابتان در فارابیکسو نکست سودروزشمار دریافت کنید این طرح هیچ وقفه یا اختلالی در جریان خرید و فروش شما ایجاد نمی کند و با هر میزان از مانده حسابتان میتوانید از سود روزشمار معین بهره مند شوید.