کسب درآمد از طریق همکاری با فارابی

جدیدترین سامانه مشارکت در فروش بازار سرمایه تحت عنوان «فارابیز» توسط کارگزاری فارابی رونمایی شد و در دسترس عموم قرار گرفت. فارابیز با شعار “شریک فارابی شوید!” امکانات جذابی از جمله کسب درآمد ثابت و متغیر و شراکت بدون محدودیت را به کاربران ارائه میدهد. در این سامانه همه افراد میتوانند با دعوت از دوستان و اطرافیان خود شریک ۱۵ درصد از درآمد فارابی شوند.
پاداش نقدی هرثبت نام از طریق لینک اختصاصی خود ۱۵۰۰۰ تومان و هرثبت نام ازطریق لینک زیرمجموعه شما ۵۰۰۰ تومان

 

دوستانتان را به فارابی معرفی کنید و به درآمد برسید

سامانه جدید مشارکت در فروش فارابی به گونه ای طراحی شده که هر شخص حقیقی یا حقوقی میتواند بدون نیاز به سرمایه شراکت خود را با گروه مالی فارابی آغاز کند شما میتوانید با معرفی ،دوستان آشنایان و… خود همزمان درآمد ثابت و متغیر کسب کنید به ازای هر مشتری جدیدی که با لینک اختصاصی شما در فارابی ثبت نام ،کند ۱۵ هزار بیکسو معادل ۱۵ هزار تومان به صورت ثابت به حساب شما لحاظ میشود پرداخت این وجه هیچ محدودیت و سقفی ندارد و به ازای هر تعداد از مشتریان جدید که از طریق لینک اختصاصی شما ثبت نام خود را در فارابی تکمیل کنند درآمد کسب میکنید .

شراکت با فارابی هیچ محدودیتی ندارد

نکته جالب فارابیز که این سامانه را از بقیه سامانه های مشارکت در فروش بازار سرمایه متمایز میکند امکان بازاریابی چندلایه است. به این صورت که برای نخستین بار در بازار سرمایه علاوه بر اینکه شما از جذب مستقیم مشتری درآمد ثابت و متغیر کسب میکنید در صورتی که زیر مجموعه شما نیز مشتری جدیدی را به فارابی دعوت ،کند ۵۰۰۰ تومان عدد ثابت و ۵ درصد از کارمزد معاملات مشتری مشتری تان به شما تعلق میگیرد ذکر این نکته لازم است که شراکت با فارابی هیچ محدودیتی ندارد و تا زمانی که زیر مجموعه های شما فعالیتی داشته باشند بخشی از درآمد فارابی سهم شماست.

کسب درآمد از معاملات سهام تا صندوقها

یکی دیگر از نکات جالب سامانه مشارکت در فروش فارابی این است که کسب درآمد در این سامانه تنها محدود به معاملات سهام نیست. در این سامانه میتوانید به ازای معرفی و معاملات زیرمجموعه های خود در صندوقهای سرمایه گذاری قابل معامله نیز کسب درآمد کنید علاوه بر این با معرفی صندوقهای صدور و ابطالی فارابی به دوستانتان و سرمایه گذاری آنها در این صندوقها نیز درآمد کسب کنید.

داشبورد حرفه ای و شفاف

شاید بتوان گفت مهمترین مزیت و ویژگی فارابیز نسبت به سایر سامانههای مشارکت در فروش شفافیت و ارائه کامل اطلاعات است. در این سامانه میتوانید به اطلاعاتی مانند نام و نام خانوادگی افراد معرفی شده بخشی از شماره موبایل و کدملی آنها زمان ثبت نام و میزان کارمزد ساخته شده توسط آنها نیز دسترسی داشته باشید به عبارتی میتوان گفت از لحاظ شفافیت ارائه اطلاعات قارابیز در حال حاضر بهترین سامانه مشارکت در فروش بازار سرمایه محسوب میشود

ابزارهای ویژه بازاریابی

در فارابیز ابزارهای ویژه ای نیز برای بازاریابی در نظر گرفته شده است. به عنوان مثال با استفاده از سرویس پیامک موجود در این سامانه میتوانید افراد مورد نظر خود را برای ثبت نام در فارابی دعوت کنید.

مزایای ثبت نام در فارابی برای افراد دعوت شده

ثبت نام در فارابی هم برای شما، هم برای کسی که دعوت می‌کنید با پاداش همراه است. افراد دعوت شده تا چهار ماه می‌توانند از خدمات و مزایای سطح ۶ باشگاه مشتریان فارابی «باهم» استفاده کنند و طی این مدت از تخفیف ۲۵ درصدی در کارمزد معاملات بهره گیرند. علاوه بر این یک مرتبه تحلیل رایگان پورتفوی توسط مشاوران خبره فارابی برای افراد دعوت شده انجام خواهد شد. در ضمن امکان شرکت در یک دوره آموزشی آموزین نیز برای فرد به صورت رایگان ایجاد خواهد شد.

بازی برد برد برای همه افراد

همانطور که بیان شد، فعالیت در فارابیز هم برای شما و هم برای افراد دعوت شده توسط شما یک بازی برد برد است. همه افراد می‌توانند با معرفی کارگزاری فارابی به دوستان و آشنایان خود و تکمیل ثبت نام آنها، درآمد کسب کنند. فعالیت در فارابیز نیازی به سرمایه اولیه ندارد و شامل حال همه افرادی که علاقمند به فعالیت‌های مشارکت در فروش هستند می‌شود.