نکسو کامل ترین کارت بانکی شتابی با امکانات سرمایه گذاری و برداشت آنی وجه است که با همکاری گروه مالی فارابی و بانک پاسارگاد عرضه شده است. با استفاده از الگوی سرمایه گذاری خودکار نکسو، میتوانید به صورت منظم تمام یا بخشی از نقدینگی خود را از حساب نکسو به صندوق درآمد ثابت هدیه فارابی منتقل کنید تا علاوه بر محاسبه سود روزشمار ۲۳٫۴ درصدی، امکان برداشت آنی وجه برای شما فراهم شود.

پشتوانه نکسو کارت برای پرداخت این سود، صندوق هدیه فارابی است. به این صورت است که افراد میتواند دارایی مورد نظر خود را در صندوق هدیه فارابی سرمایه گذاری کنند و در عین حال با استفاده از این کارت خرید کالا یا خدمات را از طریق درگاه های پرداخت بانکی متصل به سیستم شتاب انجام دهند. به این ترتیب میتوان گفت نکسو این امکان را به افراد میدهد تا بتوانند راحت تر از سرویسهای بازار سرمایه استفاده کنند. از این رو کارت بانکی نکسو نخستین کارت متصل به ابزارهای سرمایه گذاری بازار سرمایه است که امکان نقد شوندگی در لحظه را دارد.

 

کارت بانکی با امکان دریافت سود روزشمار

مزیت بزرگ این کارت بانکی سود روزشمار ۲۳٫۴ درصدی آن است. همان طور که میدانید سود بانکی به صورت ماه شمار است و به کمترین مانده حساب شما در طول ماه سود تعلق خواهد گرفت. اما نکسو کارت این قابلیت را دارد که سودی بالاتر از سود بانکی و به صورت روزشمار به مشتریان پرداخت کند.

 

صندوق های سرمایه گذاری درآمد ثابت بورسی معمولا از سود روزشمار و بالاتر از نرخ سود بانکی برخوردارند اما برداشت وجه در صندوقها معمولا دو روز کاری زمان میبرد. گروه مالی فارابی با همکاری بانک پاسارگاد محدودیتهای پیش رو را برداشتند و امکان برداشت لحظه ای را با استفاده از کارت نکـسو برای مشتریان فراهم کردند. بنابراین مشتریان میتواند علاوه بر دریافت سود روزشمار ۲۳٫۴ درصدی در لحظه نیز دارایی خود را برداشت کنند.

 

با کارت نکسو مانند سایر کارتهای بانکی میتوانید عملیات پایا و ساتنا را انجام دهید. همچنین کسب و کارها میتوانند با اتصال شماره شبا خود به دستگاه کارتخوان از کارت نکسو بهره گیرند. بهتر است بدانید که محدودیتهای تعیین شده برای این کارت نیز مانند محدویتهای بانک مرکزی برای نقل و انتقالات سایر کارتهاست و سقف ۱۰۰میلیون تومان خرید از کارت و انتقال پایا از موارد تعیین شده برای کارت نکسو است.

صدور نکسو کارت

صدور نکسو کارت به صورت آنلاین و از طریق مراحل زیر است. افراد میتواند با وارد کردن اطلاعات خود، کارت نسکو خود را به آسانی دریافت کنند. برای استفاده از این کارت نیز باید وجه مورد نظر را از طریق سامانه یکپارچه فارابی زون در صندوق هدیه فارابی سرمایه گذاری کنید و در نهایت علاوه بر دریافت سود روزشمار از امکان برداشت آنی وجه و خرید کالا و خدمات آن بهره مند شوید.

مرحله ۱: برای دریافت نکسو کارت ابتدا در کارگزاری فارابی ثبت نام کنید:

 

 

مرحله ۲: پس از ثبت نام در کارگزاری فارابی از لینک بالای صفحه وارد فارابی زون شوید.

 

مرحله ۳ : از منوی سمت راست گزینه نکسو کارت را انتخاب کرده و مراحل ثبت نام کارت را مرحله به مرحله انجام میدهیم.

 

مرحله ۴ : از زمان درخواست ارسال کارت، رمز پویای کارت نکسو فعال می باشد. به منظور فعالسازی رمز اول کارت پس از دریافت نکسو کارت، وارد فارابی زون شده و در قسمت نکسو کارت ، فعالسازی رمز اول را کلیک میکنیم.

#nexo  #nexo_card #nexo_card_farabi

#نکسو  #نکسو_کارت_فارابی #نکسو_کارت