قمرو
قمرو
تعدل سود زده است و سود را از ۳۷۴ ریال به ۴۰۸ ریال رسیده است . شفاف سازی زده است : ۱-در بهره برداری سال جاری مقدار جذب چغندر قند کشت بهاره از مقدار ۱۶۰,۰۰۰ تن (پیش بینی ) به مقدار حدود ۱۸۴,۰۰۰ تن (واقعی) افزایش یافته است. ۲-ضریب استحصال شکر کشت بهاره از ۲۰/۸۳ (پیش بینی) به ۸۲/۸۷ (واقعی) و عیار چغندر تحویلی از ۶۸/۱۷ (پیش بینی) به ۱۷ تغییر داشته که در نتیجه مقدار شکر استحصالی کشت بهاره به ۲۷,۶۱۲ تن بر اساس عملکرد واقعی رسیده است. ۳-سهمیه تفاله خشک و شکر کشاورزان برای هر تن چغندر جذب شده (۲ کیلوگرم شکر) و (۲۰ کیلوگرم تفاله خشک) به ترتیب به مبلغ هر کیلوگرم ۵,۰۰۰ ریال و ۸۰۰ ریال در پیش بینی جدید لحاظ گردیده است. ۴-نرخ متوسط فروش هر کیلو شکر ۲۷,۰۰۰ریال برآورد و یارانه دریافتی از دولت از مبلغ ۲,۲۸۰ ریال به مبلغ ۱,۷۸۰ ریال کاهش یافته است. ۵-با توجه به سال مالی شرکت و انباشت شکر کارخانه ها پیش بینی می شود فروش مقدار حدود ۱۴,۰۰۰ تن شکر تولیدی از محل کشت پائیزه و تصفیه شکر خام وارداتی در سال مالی آتی محقق گردد. ۶-افزایش هزینه مالی عمدتاً ناشی از کمبود نقدینگی حاصل از کاهش مقداری فروش شکر و هم چنین فروش مقدار ۲,۱۰۰ تن شکر به شرکت بازرگانی دولتی ایران که تاکنون مبلغ آن تسویه نشده است. لذا با عنایت به موارد فوق و بر اساس صورت های پیوست سود هر سهم سال مالی به ۳۱/۴/۱۳۹۷ مبلغ ۴۰۸ ریال برآورد می شود.
تاریخ: ۹۶/۱۱/۲۳
لینک کانال تلگرام
ما را در آپارات دنبال کنید
لینک صفحه اینستاگرام

…………………………………………………………….
برای ثبت نام در کارگزاری فارابی و یا دریافت کد بورسی می توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید و از خدمات منحصر به فرد کارگزاری فارابی و پیشرفته ترین پنل معاملاتی کشور استفاده نمایید.

دریافت کد بورسی

کد بورسی چیست؟

کد بورسی شناسه یکتای شما برای معاملات در بورس اوراق بهادار و یا فرابورس است که با داشتن آن می‌توانید برای خود (یا شرکت) سهام و یا اسناد خزانه اسلامی (اخزا) و یا تسهیلات مسکن خرید و فروش نمایید. کد بورسی همانند شماره ملی منحصربه فرد است. پس از داشتن کد بورسی می توانید از طریق یک (یا چند کارگزاری) به خرید و فروش سهام (و یا اوراق اسناد خزانه اسلامی و یا تسهیلات مسکن) بپردازید.

حتی اگر از چند کارگزاری خرید و فروش آنلاین سهام انجام دهید، کد بورسی شما یکسان خواهد بود. (زیرا پس از تکمیل مراحل اولیه، درخواست شما در سازمان بورس انجام می‌شود.) بعد از داشتن کد بورسی لازم است رمز خرید و فروش آنلاین سهام دریافت کنید و معاملات خود را آغاز کنید. اکنون در چند دقیقه می‌توانید همزمان برای دریافت کد بورسی و خرید آنلاین سهام اقدام کنید. با این روش می‌توایند به صورت آنلاین و رایگان کد بورسی دریافت کنید.

پیمانکاران دولت لازم است برای دریافت مطالبات خود یک مرتبه کد بورسی اخذ نمایند. جهت دریافت کد بورسی برای خرید و فروش اسناد خزانه اسلامی ( اخزا ، سخا )روی لینک پایین صفحه کلیک کنید .

کارمزد فروش اسناد خزانه اسلامی چقدر است؟

هنگام فروش اسناد خزانه اسلامی، طبق قوانین سازمان بورس، به صورت خودکار مبلغی به عنوان کارمزد از شما کسر می‌شود. این کارمزد دو بخش است شامل ۰٫۰۰۰۶۳ کارمزد کارگزار و ۰٫۰۰۰۱۴۴ کارمزد شرکت فرابورس، که جمعا ۰٫۰۰۰۷۷۴ می‌باشد. (یعنی بابت فروش ۱۰۰ میلیون تومان اسناد خزانه، ۷۷ هزار و ۴۰۰ تومان کارمزد از شما کسر می‌شود.)
………………………………………………………………………………………..
درباره شرکت کارگزاری فارابی:
شرکت کارگزاری فارابی، کارگزار رسمی بورس اوراق بهادار، فرابورس، بورس کالا و انرژی از سال ۱۳۷۲ فعالیت عملیاتی خود را در بازار سرمایه آغاز نمود.
این شرکت با هدف ارائه خدمات نوین و جهان تراز به مشتریان، همواره توسعه کمی و کیفی فعالیت هایش را سرلوحه برنامه های خود قرار داده است.
در این راستا با هدف توسعه کمی فعالیت ها تعداد ۲۷ شعبه و تالار اخصاصی معاملات توسط این کارگزاری در سراسر کشور راه اندازی گردید.
همچنین این شرکت با هدف ارتقاء سطح کیفی خدمات خود، طرح ریزی و توسعه خدمات نوینی را در دستور کار خود قرار داده است که از جمله آنها میتوان به طراحی و معرفی سامانه معاملات آنلاین فارابیکسو اشاره نمود که با توجه به وضعیت پلت فرم های معاملاتی موجود، در نوع خود محصول منحصر به فردی در بازار ایران محسوب میشود.
این شرکت در حال حاضر با تمرکز بر دو عنصر « نوآوری مبتنی بر فن آوری » و « کیفیت مشتری محور » به عنوان مزیت های رقابتی اصلی خود برآنست تا جایگاه خود را به عنوان نخستین کارگزاری جهان تراز در ایران بیش از پیش تثبیت نماید.
قمرو – قمرو – قمرو – قمرو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *