توليد و صادرات ريشمك (ريشمك)

#ریشمک

شرکت توليد و صادرات ريشمک که سال مالی آن منتهی به آذر ماه است در سه ماه نخست ۷۹٫۱ میلیارد ريال فروش داشته که ۳۸درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد کرده است.

بر اساس گزارش ماهانه منتهی به خرداد نیز مجموع فروش به ۱۷۶٫۸ میلیارد ريال رسیده است که اندکی از مدت مشابه سال قبلی بیشتر است.

متوسط نرخ فروش هر کیلوگرم پودر شیرین بیان در خرداد ماه ۳۴۴,۹۲۵ ريال بوده که از متوسط نرخ ۶ ماه نخست ۴۳٫۵درصد بالاتر است همچنین عصاره این محصول به طور متوسط در خرداد ماه ۲۸۷,۴۴۰ ريال به فروش رسیده که ۳۹درصد بیشتر از متوسط ۶ ماه نخست منتهی به خرداد است.

شرکت تاکنون ۵۶۳,۰۰۰ تن پودر و ۱۸۷,۵۰۰ تن عصاره تولید کرده که از مدت مشابه سال قبلی کمتر است البته این می تواند ناشی از انتقال کارخانه به محل جدید و اجرایی شدن طرح توسعه نیز باشد.

متاسفانه این شرکت در ضمیمه گزارش ۳ ماهه خود فرمت اکسل داده های مربوط به سود و زیان را ارائه ننموده که در نبود این اطلاعات امکان تحلیل دقیق سهم مهیا نیست لذا از نهاد ناظر نیز تقاضا می شود نسبت به درخواست اطلاعات از شرکت دستور لازم را بدهد.

همچنین در لیست جدید ممنوعیت های صادراتی، ریشه شیرین بیان نیز درج شده که اتفاق خوبی برای این شرکت است. ماده اولیه هرچند توسط شرکت تامین می شود اما بخشی ازان خریداری می گردد. ریشه شیرین بیان که ممنوعیت صادرات آن اعلام شده ماده اولیه این شرکت است.
هلالات

تاریخ:۱۳۹۷/۰۴/۱۰

دریافت کد بورسی آنلاین

افتتاح حساب آتی سکه

راهنمای دریافت کد بورسی

کانال ما در تلگرام

…………………………………………………………………………………
برای ثبت نام در کارگزاری فارابی و یا دریافت کد بورسی می توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید و از خدمات منحصر به فرد کارگزاری فارابی و پیشرفته ترین پنل معاملاتی کشور استفاده نمایید.

دریافت کد بورسی

کد بورسی چیست؟

کد بورسی شناسه یکتای شما برای معاملات در بورس اوراق بهادار و یا فرابورس است که با داشتن آن می‌توانید برای خود (یا شرکت) سهام و یا اسناد خزانه اسلامی (اخزا) و یا تسهیلات مسکن خرید و فروش نمایید. کد بورسی همانند شماره ملی منحصربه فرد است. پس از داشتن کد بورسی می توانید از طریق یک (یا چند کارگزاری) به خرید و فروش سهام (و یا اوراق اسناد خزانه اسلامی و یا تسهیلات مسکن) بپردازید.

حتی اگر از چند کارگزاری خرید و فروش آنلاین سهام انجام دهید، کد بورسی شما یکسان خواهد بود. (زیرا پس از تکمیل مراحل اولیه، درخواست شما در سازمان بورس انجام می‌شود.) بعد از داشتن کد بورسی لازم است رمز خرید و فروش آنلاین سهام دریافت کنید و معاملات خود را آغاز کنید. اکنون در چند دقیقه می‌توانید همزمان برای دریافت کد بورسی و خرید آنلاین سهام اقدام کنید. با این روش می‌توایند به صورت آنلاین و رایگان کد بورسی دریافت کنید.

پیمانکاران دولت لازم است برای دریافت مطالبات خود یک مرتبه کد بورسی اخذ نمایند. جهت دریافت کد بورسی برای خرید و فروش اسناد خزانه اسلامی ( اخزا ، سخا )روی لینک پایین صفحه کلیک کنید .

کارمزد فروش اسناد خزانه اسلامی چقدر است؟

هنگام فروش اسناد خزانه اسلامی، طبق قوانین سازمان بورس، به صورت خودکار مبلغی به عنوان کارمزد از شما کسر می‌شود. این کارمزد دو بخش است شامل ۰٫۰۰۰۶۳ کارمزد کارگزار و ۰٫۰۰۰۱۴۴ کارمزد شرکت فرابورس، که جمعا ۰٫۰۰۰۷۷۴ می‌باشد. (یعنی بابت فروش ۱۰۰ میلیون تومان اسناد خزانه، ۷۷ هزار و ۴۰۰ تومان کارمزد از شما کسر می‌شود.)
…………………………………………………………………………..
درباره شرکت کارگزاری فارابی:
شرکت کارگزاری فارابی، کارگزار رسمی بورس اوراق بهادار، فرابورس، بورس کالا و انرژی از سال ۱۳۷۲ فعالیت عملیاتی خود را در بازار سرمایه آغاز نمود.
این شرکت با هدف ارائه خدمات نوین و جهان تراز به مشتریان، همواره توسعه کمی و کیفی فعالیت هایش را سرلوحه برنامه های خود قرار داده است.
در این راستا با هدف توسعه کمی فعالیت ها تعداد ۲۷ شعبه و تالار اخصاصی معاملات توسط این کارگزاری در سراسر کشور راه اندازی گردید.
همچنین این شرکت با هدف ارتقاء سطح کیفی خدمات خود، طرح ریزی و توسعه خدمات نوینی را در دستور کار خود قرار داده است که از جمله آنها میتوان به طراحی و معرفی سامانه معاملات آنلاین فارابیکسو اشاره نمود که با توجه به وضعیت پلت فرم های معاملاتی موجود، در نوع خود محصول منحصر به فردی در بازار ایران محسوب میشود.
این شرکت در حال حاضر با تمرکز بر دو عنصر « نوآوری مبتنی بر فن آوری » و « کیفیت مشتری محور » به عنوان مزیت های رقابتی اصلی خود برآنست تا جایگاه خود را به عنوان نخستین کارگزاری جهان تراز در ایران بیش از پیش تثبیت نماید.

توليد و صادرات ريشمك (ريشمك) توليد و صادرات ريشمك (ريشمك) توليد و صادرات ريشمك (ريشمك) توليد و صادرات ريشمك (ريشمك) توليد و صادرات ريشمك (ريشمك) توليد و صادرات ريشمك (ريشمك) توليد و صادرات ريشمك (ريشمك)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *