گزارش هفتگی بازار بورس منتهی به ۲۴ مرداد

در گروه فلزات و پتروشیمی ها هنوز سردرگمی در بین خریداران و فروشندگان وجود دارد. در برخی سهم های این دو گروه روزی با صف خرید و فردای آن روز منفی معامله می شوند.
به عنوان مثال در روز سه شنبه نماد ذوب که از ابتدای معاملات به صف فروش رسیده بود با غلبه تقاضا بر عرضه تا محدوده +۲% نیز معامله شد یا در ساعات پایانی روز سه شنبه پس از افزایش تقاضا و رشد نماد کاوه، نماد هرمز نیز با افزایش تقاضا به صف خرید رسیدند.عواملی همچون عدم اعمال نرخ های بازار ثانویه در عرضه های بازار کالا و همچنین تعلل در شفاف سازی جزییات بسته ارزی همچنان دچار سردرگمی فعالان بازار شده است

در ابتدای هفته نماد سمگا به دليل افشاي اطلاعات با اهميت متوقف شد و روز سه شنبه با +۱۰% به گردونه معاملات بازگشت. از طرفی نماد ذوب به دلیل رشد ۲۰ درصدی متوقف و نماد شپاس و شپدیس نیز پس از شفاف سازی نوسان قیمتی بازگشایی شدند

مهم ترین خبر هفته انتشار نامه ای در فضای مجازی مبنی بر محاسبه نرخ خوراک برمبنای دلار ۴۲۰۰ تومانی بود که باعث شد تقاضا نسبت به سهم های صادراتی افزایش یابد؛ اما پس از آن هر کدام از خبرگزاری ها نظری متفاوت داشتند. برخی از ان ها نامه را تکذیب و برخی قبول داشتند.

که این تکذیب و تایید این خبر در خبرگزاری های مختلف خود به نوسان هایی از جنس صف خرید به صف فروش بیشتر دامن زد.

به نطر می رسد تا روشن شدن وضعیت عدم اعمال نرخ های بازار ثانویه در عرضه های بازار کالا و همچنین تعلل در شفاف سازی جزییات بسته ارزی بازار با نوسان همراه خواهد بود.
تاریخ:۱۳۹۷/۰۵/۲۷

دریافت کد بورسی آنلاین

افتتاح حساب آتی سکه

راهنمای دریافت کد بورسی

کانال ما در تلگرام

…………………………………………………………………………………
برای ثبت نام در کارگزاری فارابی و یا دریافت کد بورسی می توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید و از خدمات منحصر به فرد کارگزاری فارابی و پیشرفته ترین پنل معاملاتی کشور استفاده نمایید.

دریافت کد بورسی

کد بورسی چیست؟

کد بورسی شناسه یکتای شما برای معاملات در بورس اوراق بهادار و یا فرابورس است که با داشتن آن می‌توانید برای خود (یا شرکت) سهام و یا اسناد خزانه اسلامی (اخزا) و یا تسهیلات مسکن خرید و فروش نمایید. کد بورسی همانند شماره ملی منحصربه فرد است. پس از داشتن کد بورسی می توانید از طریق یک (یا چند کارگزاری) به خرید و فروش سهام (و یا اوراق اسناد خزانه اسلامی و یا تسهیلات مسکن) بپردازید.

حتی اگر از چند کارگزاری خرید و فروش آنلاین سهام انجام دهید، کد بورسی شما یکسان خواهد بود. (زیرا پس از تکمیل مراحل اولیه، درخواست شما در سازمان بورس انجام می‌شود.) بعد از داشتن کد بورسی لازم است رمز خرید و فروش آنلاین سهام دریافت کنید و معاملات خود را آغاز کنید. اکنون در چند دقیقه می‌توانید همزمان برای دریافت کد بورسی و خرید آنلاین سهام اقدام کنید. با این روش می‌توایند به صورت آنلاین و رایگان کد بورسی دریافت کنید.

پیمانکاران دولت لازم است برای دریافت مطالبات خود یک مرتبه کد بورسی اخذ نمایند. جهت دریافت کد بورسی برای خرید و فروش اسناد خزانه اسلامی ( اخزا ، سخا )روی لینک پایین صفحه کلیک کنید .

کارمزد فروش اسناد خزانه اسلامی چقدر است؟

هنگام فروش اسناد خزانه اسلامی، طبق قوانین سازمان بورس، به صورت خودکار مبلغی به عنوان کارمزد از شما کسر می‌شود. این کارمزد دو بخش است شامل ۰٫۰۰۰۶۳ کارمزد کارگزار و ۰٫۰۰۰۱۴۴ کارمزد شرکت فرابورس، که جمعا ۰٫۰۰۰۷۷۴ می‌باشد. (یعنی بابت فروش ۱۰۰ میلیون تومان اسناد خزانه، ۷۷ هزار و ۴۰۰ تومان کارمزد از شما کسر می‌شود.)
…………………………………………………………………………..
درباره شرکت کارگزاری فارابی:
شرکت کارگزاری فارابی، کارگزار رسمی بورس اوراق بهادار، فرابورس، بورس کالا و انرژی از سال ۱۳۷۲ فعالیت عملیاتی خود را در بازار سرمایه آغاز نمود.
این شرکت با هدف ارائه خدمات نوین و جهان تراز به مشتریان، همواره توسعه کمی و کیفی فعالیت هایش را سرلوحه برنامه های خود قرار داده است.
در این راستا با هدف توسعه کمی فعالیت ها تعداد ۲۷ شعبه و تالار اخصاصی معاملات توسط این کارگزاری در سراسر کشور راه اندازی گردید.
همچنین این شرکت با هدف ارتقاء سطح کیفی خدمات خود، طرح ریزی و توسعه خدمات نوینی را در دستور کار خود قرار داده است که از جمله آنها میتوان به طراحی و معرفی سامانه معاملات آنلاین فارابیکسو اشاره نمود که با توجه به وضعیت پلت فرم های معاملاتی موجود، در نوع خود محصول منحصر به فردی در بازار ایران محسوب میشود.
این شرکت در حال حاضر با تمرکز بر دو عنصر « نوآوری مبتنی بر فن آوری » و « کیفیت مشتری محور » به عنوان مزیت های رقابتی اصلی خود برآنست تا جایگاه خود را به عنوان نخستین کارگزاری جهان تراز در ایران بیش از پیش تثبیت نماید.

گزارش هفتگی بازار بورس منتهی به ۲۴ مرداد گزارش هفتگی بازار بورس منتهی به ۲۴ مرداد گزارش هفتگی بازار بورس منتهی به ۲۴ مرداد گزارش هفتگی بازار بورس منتهی به ۲۴ مرداد گزارش هفتگی بازار بورس منتهی به ۲۴ مرداد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *