گزارش بازار سه شنبه ۶ آذر ۱۳۹۷

شاخص کل با رشد ۷۳۶ واحدی در محدوده ۱۶۷۱۹۹ ایستاد.ارزش معاملات در بورس به بیش از ۴۹۰ میلیارد تومان و در فرابورس به ۴۰۳ میلیارد تومان رسید.نمادهای ، فارس ، پارس ، فولاد بیشترین تاثیر مثبت و نمادهای جم ، شخارک ، وبملت بیشترین تاثیر منفی را بر شاخص داشتند .
۱۲:۲۶ در گروه خودرو و قطعه ساز امروز نیز شاهد معاملاتی منفی هستیم در قطعه سازها خمحرکه مورد توجه است و در سقف مجاز قیمتی داد و ستد می شود.

فالوم جلسه مجمع عمومی این شرکت در ساعت ۱۰:۳۰ روز سه شنبه مورخ ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ درمحل تهران، خيابان وليعصر، بالاتر از جام جم، نرسيده به پارک وي، مجموعه فرهنگي تلاش برگزار میگردد حضور بهم رسانند. دستور جلسه : تصمیم گیری در خصوص افزایش سرمایه

قشیر در ۱ قدمی صف خرید معاملات بلوکی در این سهم بسیار جدی است.

این شرکت براساس عملکرد ۸ ماهه برای سال مالی منتهی به ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ مبلغ ۲,۲۹۹,۸۰۲ میلیون ریال درآمد داشته که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۵۹% رشد داشته است.

صف خرید برای بانک دی در آستانه قیمتی مثبت. که زمزمه افزایش سرمایه را تقریبا در گزارش اخیرخود قطعی کرده است

شرکت ملی صنایع مس ایران امروز ۵۰۰تن کاتد با قیمت پایه ۵۴۳۴۸۴ریال در بورس کالا عرضه کرد.

افزایش تقاضا در نماد تازه وارد کگهر رشد نزدیک به سه درصدی نماد را در پی داشته است.

در فلزی ها نیز امروز معاملاتی کم حجم با گرایش مثبت در جریان است. فولاد و فملی در محدوده صفر تابلو داد و ستد می شوند. فنوال، فباهنر، فسپا و فپنتا از نمادهای مورد توجه بازارند. گزارش مناسب فروش فولاد و فخوز در ماه آبان و همچنین عدم فروش مناسب فاسمین در معاملات روز جاری این نمادها تاثیر نسبی داشته است.

تاریخ :۱۳۹۷/۰۹/۰۶

دریافت کد بورسی آنلاین

افتتاح حساب آتی سکه

راهنمای دریافت کد بورسی

کانال ما در تلگرام

…………………………………………………………………………………
برای ثبت نام در کارگزاری فارابی و یا دریافت کد بورسی می توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید و از خدمات منحصر به فرد کارگزاری فارابی و پیشرفته ترین پنل معاملاتی کشور استفاده نمایید.

دریافت کد بورسی

کد بورسی چیست؟

کد بورسی شناسه یکتای شما برای معاملات در بورس اوراق بهادار و یا فرابورس است که با داشتن آن می‌توانید برای خود (یا شرکت) سهام و یا اسناد خزانه اسلامی (اخزا) و یا تسهیلات مسکن خرید و فروش نمایید. کد بورسی همانند شماره ملی منحصربه فرد است. پس از داشتن کد بورسی می توانید از طریق یک (یا چند کارگزاری) به خرید و فروش سهام (و یا اوراق اسناد خزانه اسلامی و یا تسهیلات مسکن) بپردازید.

حتی اگر از چند کارگزاری خرید و فروش آنلاین سهام انجام دهید، کد بورسی شما یکسان خواهد بود. (زیرا پس از تکمیل مراحل اولیه، درخواست شما در سازمان بورس انجام می‌شود.) بعد از داشتن کد بورسی لازم است رمز خرید و فروش آنلاین سهام دریافت کنید و معاملات خود را آغاز کنید. اکنون در چند دقیقه می‌توانید همزمان برای دریافت کد بورسی و خرید آنلاین سهام اقدام کنید. با این روش می‌توایند به صورت آنلاین و رایگان کد بورسی دریافت کنید.

پیمانکاران دولت لازم است برای دریافت مطالبات خود یک مرتبه کد بورسی اخذ نمایند. جهت دریافت کد بورسی برای خرید و فروش اسناد خزانه اسلامی ( اخزا ، سخا )روی لینک پایین صفحه کلیک کنید .

کارمزد فروش اسناد خزانه اسلامی چقدر است؟

هنگام فروش اسناد خزانه اسلامی، طبق قوانین سازمان بورس، به صورت خودکار مبلغی به عنوان کارمزد از شما کسر می‌شود. این کارمزد دو بخش است شامل ۰٫۰۰۰۶۳ کارمزد کارگزار و ۰٫۰۰۰۱۴۴ کارمزد شرکت فرابورس، که جمعا ۰٫۰۰۰۷۷۴ می‌باشد. (یعنی بابت فروش ۱۰۰ میلیون تومان اسناد خزانه، ۷۷ هزار و ۴۰۰ تومان کارمزد از شما کسر می‌شود.)
…………………………………………………………………………..
درباره شرکت کارگزاری فارابی:
شرکت کارگزاری فارابی، کارگزار رسمی بورس اوراق بهادار، فرابورس، بورس کالا و انرژی از سال ۱۳۷۲ فعالیت عملیاتی خود را در بازار سرمایه آغاز نمود.
این شرکت با هدف ارائه خدمات نوین و جهان تراز به مشتریان، همواره توسعه کمی و کیفی فعالیت هایش را سرلوحه برنامه های خود قرار داده است.
در این راستا با هدف توسعه کمی فعالیت ها تعداد ۲۷ شعبه و تالار اخصاصی معاملات توسط این کارگزاری در سراسر کشور راه اندازی گردید.
همچنین این شرکت با هدف ارتقاء سطح کیفی خدمات خود، طرح ریزی و توسعه خدمات نوینی را در دستور کار خود قرار داده است که از جمله آنها میتوان به طراحی و معرفی سامانه معاملات آنلاین فارابیکسو اشاره نمود که با توجه به وضعیت پلت فرم های معاملاتی موجود، در نوع خود محصول منحصر به فردی در بازار ایران محسوب میشود.
این شرکت در حال حاضر با تمرکز بر دو عنصر « نوآوری مبتنی بر فن آوری » و « کیفیت مشتری محور » به عنوان مزیت های رقابتی اصلی خود برآنست تا جایگاه خود را به عنوان نخستین کارگزاری جهان تراز در ایران بیش از پیش تثبیت نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *