با شناسایی سود ۳۶۲ریالی برای هر سهم؛

پرتفوی بورسی «وسکاب» ۹۷۸ میلیارد ریال افزایش یافت

شرکت سرمایه گذاری نور کوثر ایرانیان در صورت های مالی ۱۲ماهه، سود هرسهم را ۳۶۲ریال را در حالی اعلام کرد که پرتفوی بورسی آن با رشد ۹۷۸میلیارد ریالی همراه شده است.

به گزارش پایگاه خبری بازارسرمایه(سنا)، شرکت سرمایه گذاری نور کوثر ایرانیان در صورت های مالی ۱۲ماهه منتهی به ۳۰آذر۱۳۹۷، با سرمایه ۳هزار و ۵۰۰میلیارد ریالی برای هرسهم ۳۶۲ریال سود ساخت.

این شرکت سود عملیاتی را یک هزار و ۸۱۱میلیارد ریال، سود خالص را یک هزار و ۸۱۱میلیارد ریال و سود انباشته در پایان دوره را ۲هزار و ۲۹۵میلیارد ریال اعلام کرده است.

 “وسکاب ” در صورت وضعیت پرتفوی سهام شرکت های پذیرفته شده در بورس اعلام کرد که بهای تمام شده این پرتفوی با رشد بیش از یک هزار و ۴۵۴میلیارد ریالی به بهای ۵هزار و ۳۳۷میلیارد ریال رسیده است.

همچنین ارزش بازار این پرتفوی با رشد ۲هزار و ۲۷۳میلیارد ریالی به مبلغ ۶هزار و ۳۱۶میلیارد ریال رسید که در نهایت پرتفوی بورسی آن با رشد ۹۷۸میلیارد و ۷۷۴میلیون ریال منتشر شده است.

سرمایه گذاری این شرکت طی این دوره در بورس ۴هزار و ۱۹۴میلیارد و ۶۸۳میلیون ریال بوده و کل سهام واگذار شده این شرکت به ۳هزار و ۵۹۲میلیارد ریال رسیده است که در نهایت سود این واگذاری به ۸۵۰میلیارد و ۹۷۵میلیون ریال بالغ شده است.

پایگاه خبری بازار سرمایه

تحلیل بازار و شرکت های بورس اوراق بهادار را در گزارش بازار بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *