حفاری

حفاری در فروردین با درآمد ۴۴۹ میلیارد ریالی مواجه شد در اردیبهشت این عدد ۴۶۲ میلیارد ریال بوده در خرداد این عدد ۵۳۰ میلیارد ریال شده بود و در تیر به ۳۹۶ میلیارد ریال رسید و در مرداد با یک رشد خوب ۶۲۵ میلیارد ریال درامد داشته و در مجموع ۵ ماهه ۲۵۶۱ میلیارد ریال درامد داشته است که در مدت مشابه این عدد ۲۴۸۳ میلیارد ریال بوده است که انتظار رشد بیشتر را با توجه به دلار داریم ولی تحریم ها و افت نفت روی این سهم موثر است.

فرآور

فرآور از تاریخ گزارشگری قبلی (صورت های مالی و گزارش تفسیری مدیریت دوره مالی ۱۲/۹/۶/۳ ماهه منتهی به ۱۳۹۸/۰۳/۳۱ ) تا مقطع فعلی تغییر با اهمیتی در وضعیت مالی یا عملکرد شرکت رخ نداده است. لذا به نظر مي رسد نوسان قيمت سهام شرکت طي روزهاي معاملاتي اخير با توجه به روند عادي بازار صورت گرفته است.

شیران

شیران و افزایش سرمایه از محل انباشته … گزارش توجیهی هیئت مدیرة به منظور پیشنهادافزایش سرمایه از مبلغ ۴,۶۲۸,۹۸۸,۰۰۰,۰۰۰ ریال به مبلغ ۸,۷۹۵,۰۷۷,۲۰۰,۰۰۰ ریال از محل سود انباشته به منظور اصلاح ساختار مالي و جبران مخارج مربوط به تحصيل سرمايه گذاري هاي جديد و اجراي طرح هاي توسعه اي تهيه شده است که در تاریخ ۱۳۹۸/۰۶/۱۲ به تصویب هیئت مدیره رسیده و جهت اظهارنظر به حسابرس و بازرس قانونی ارسال شده است.

بتاسهم

تحلیل بازار و شرکت های بورس اوراق بهادار را در گزارش بازار بخوانید.

کانال تلگرام: https://t.me/farabibourse

ما را در آپارات دنبال کنید: http://www.aparat.com/kargozari.org

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *