صندوق سرمایه گذاری درآمد ثابت

کم ریسک ترین روش سرمایه گذاری در بورس

بورس سرشار از فرصت های سرمایه گذاری است که میتوانید متناسب با درجه ریسک پذیری سطح دانش بورسی و بازه زمانی بهترین گزینه مورد نظرتان را انتخاب کنید. صندوق هدیه فارابی و صندوق قابل معامله لبخند ،فارابی راهکارهایی جذاب برای سرمایه گذاری مطمئن بدون مالیات و با سود روزشمار به حساب می آیند اگر پیش از این برای سرمایه گذاری کم ریسک سراغ سپرده بانکی میرفتید اکنون میتوانید با سرمایه گذاری در صندوق های درآمد ثابت فارابی از سود بدون ریسک و بالاتر از سپرده بانکی بهره مند شوید.

 

مزایای صندوق درآمد ثابت هدیه

تیم مدیریت حرفه‌ای

صندوق هدیه فارابی توسط تیمی با سابقه درخشان در بورس مدیریت می‌شود. این تیم از دانش بروز و شناخت دقیق بازار سرمایه ایران برخوردار است و بورس را به‌خوبی می‌شناسد.

سود روزشمار

سود هدیه فارابی روزشمار محاسبه می‌شود. شما می‌توانید این سود را هر روز در حساب کاربری‌تان در سایت و اپلیکیشن صندوق مشاهده و به‌صورت روزانه عملکرد آن را ارزیابی کنید.

سرمایه‌گذاری آنلاین و حضوری

در تمامی صندوق‌های کارگزاری فارابی امکان صدور و ابطال واحدهای صندوق به‌صورت آنلاین و حضوری مهیاست. این امر موجب می‌شود تا صندوق‌های فارابی نقدشوندگی بسیار بالایی داشته باشند.

 

سود روزشمار، درآمد ماهیانه

بازدهی سالیانه صندوق هدیه فارابی از ابتدای سال ۹۹، بیش از ۳۹ درصد بوده است. بازدهی صندوق به‌صورت روزشمار محاسبه و در اختیار سرمایه‌گذاران قرار می‌گیرد. شما می‌توانید روی این سود به‌عنوان درآمد ماهیانه مطمئن حساب کنید، سود صندوق هدیه فارابی به‌صورت روز شمار محاسبه و در اولین روز کاری بعد از روز پانزدهم هر ماه به حساب شما واریز می‌شود. ویژگی بارز دیگر صندوق هدیه فارابی نقدشوندگی آن است، به‌گونه‌ای که شما هروقت که تصمیم بگیرید می‌توانید بخش یا تمام سرمایه خود را از صندوق خارج کنید.

 

مدیریت دارایی های فارابی در صندوق درآمد ثابت

سوالات متداول

چطور در صندوق های با درآمد ثابت فارابی ثبت نام کنم؟

تمام مراحل سرمایه گذاری در صندوق های فارابی به صورت آنلاین انجام می شود برای سرمایه گذاری در صندوق هدیه فارابی میتوانید از طریق 

سود صندوق های درآمد ثابت فارابی چقدر است؟

سود صندوق هدیه و صندوق قابل معامله لبخند فارابی به صورت روزشمار محاسبه می.شود صندوق هدیه فارابی با بازدهی ۲۶.۱ درصدی جزو برترین صندوق های سرمایه گذاری درآمد ثابت با پرداخت سود ماهانه محسوب میشود علاوه بر این صندوق لبخند فارابی نیز با بازدهی ۲۷.۵ درصدی یکی از پربازده ترین صندوقهای سرمایه گذاری درآمد ثابت بازار به حساب می آید.

صندوق های درآمد ثابت فارابی تحت نظارت کدام سازمان هستند؟

تمامی صندوق های سرمایه گذاری درآمد ثابت فارابی با مجوز و تحت نظارت سازمان بورس اوراق بهادار فعالیت میکند.

آیا صندوق های درآمد ثابت فارابی سود دورهای پرداخت میکنند؟

سود صندوق هدیه فارابی به صورت ماهانه محاسبه و به حساب سرمایه گذاران واریز می شود؛ اما صندوق لبخند فارابی پرداخت سود ماهانه ندارد. سود صندوق لبخند به صورت روزشمار محاسبه و به قیمت هر واحد اضافه می دشود و سرمایه گذاران از تفاوت قیمت خرید و فروش واحدها، سود کسب میکنند.

آیا به صندوق های درآمد ثابت فارابی سود مرکب هم تعلق میگیرد؟

بله برخلاف بانک که فقط به اصل سرمایه سود پرداخت میکند در صندوق های درآمد ثابت فارابی امکان دریافت سود مرکب وجود دارد.در صورتی که سرمایه گذاران گزینه دریافت سود مرکب را در صندوق هدیه فارابی فعال کنند سود ماهانه آنها به صورت خودکار مجددا در صندوق سرمایه گذاری میشود.

حداقل با چه مبلغی میتوان در صندوق های درآمد ثابت فارابی سرمایه گذاری کرد؟

کم ترین مبلغ برای سرمایه گذاری در صندوق درآمد ثابت هدیه فارابی، حدود یک هزار تومان معادل یک واحد می باشد.

ریسک سرمایه گذاری در صندوق های درآمد ثابت فارابی چقدر است؟

با توجه به اینکه بیشتر دارایی این صندوق ها در اوراق مشارکت و سپرده بانکی سرمایه گذاری می شود، بنابراین سرمایه گذاری در صندوق هدیه فارابی بدون ریسک است.