داستان پینوست

همیشه فرآیندهای پیچیده سرمایه گذاری چیزی بوده که باعث میشه آدم هایی که تو این حوزه خیلی شناختی ندارن، یا وقت کافی برای بررسی کردن فرصت‌ها، تصمیم گیری و سرمایه گذاری ندارن نتونن سرمایه گذاری مناسبی انجام بدن. همین باعث شد که ما به فکر درست کردن محصولی افتادیم که هرکسی بتونه از طریق اون سرمایه گذاری کنه، ساده و قابل فهم

پینوست ابتدا یه محصول نوپا بود که با ایده‌ی قوی و نسخه MVP ای که داشت تونست خیلی سریع شریک استراتژیک و سرمایه گذاری قوی مثل کارگزاری فارابی رو با خودش همراه کنه و این طوری بود که تیم پینوست شروع به بزرگ شدن کرد.پینوست سعی داره به یک دستیار مالی و سرمایه گذاری تبدیل بشه که خیلی از مشکلات و پیچیدگی‌ها رو برای کاربرانش حل میکنه و میتونه سرمایه‌های راکد اون‌ها رو سودآور کنه.

از وجه نقدی که داری سود دریافت نمیکنی؟

اگر شما هم به فکر بهره ور کردن وجه نقد خودتون هستید و به دنبال راهی هست تا بتونید به صورت روز شمار سرمایه گذاری کنید و سود دریافت کنید، پینوست راهکار هوشمندانه ای برای شما تهیه کرده است.

پینوست چطوری به شما کمک میکند؟

پینوست (Pinvest) در لغت بر گرفته از دو واژه Personal و Investment است، که در حقیقت یک دستیار هوشمند مالی با بهره‌گیری از نگاهی متحولانه و فناورانه به مقوله سرمایه‌گذاری است. مهمترین ویژگی های پینوست عبارت است از: – مدیریت پول‌های مانده در حساب بانکی خود و تخصیص سود روزشمار حداقل ۱۸ درصد به آن‌ – انتقال آسان پول از حساب بانکی به صندوق و بالعکس تنها با چند کلیک در هر ساعتی از شبانه‌روز – امکان سرمایه‌گذاری آسان و مدیریت آن در بورس و طلا به وسیله صندوق‌های سرمایه‌گذاری

 

پینوست | ساده و هوشمند

پینوست با بهره‌گیری از رویکرد تغییر و تحول دیجیتال، اقدام به تغییر فرآیند سرمایه‌گذاری در صندوق‌های با سود روزشمار نمود. در این مسیر کاربران دیگر نیازی به طی کردن فرآیند سنتی سرمایه‌گذاری جهت واریز پول به صندوق‌های با سود روزشمار ندارند و کافیست در کمترین زمان ممکن حساب بانکی خود را به صندوق با سود روزشمار متصل نمایند تا با امنیت بالا فرآیند خودکار برداشت پول از حساب بانکی کاربر به صندوق‌ روزشمار انجام شود و سودآوری روی وجوه در گردش شما انجام شود.