وبانک
وبانک

طی ماه های اخیر بازدهی سهام وبانک بسیار اندک بوده در حالی که این سهم P.e مناسبی دارد و p.n آن نیز خوب است. به همین بهانه نگاهی به صورت پرتفو و سود قابل تکرار شرکت خواهیم داشت:

مجموع سود پیشبینی شده برای سال جاری ۶۳۱۵ میلیارد ريال سود سرمایه گذاری است که از شرکت های زیر عمدتا به دست می آید:

۱) شاراک: ۱۵۹۲میلیارد ريال
۲) سرمايه گذاري توسعه ملي: ۱۱۱۴میلیارد ريال
۳) توسعه صنایع بهشهر: ۵۴۸میلیارد ريال
۴) بارز : ۳۳۶میلیارد ريال
۵) سیدکو: ۶۵۴میلیارد ريال
۶) سود بانکی: ۵۰۰میلیارد ريال
۷) غیر بورسی ها: ۱۲۹۰میلیارد ريال

همچنین ۲۵۰۰میلیارد ريال سود فروش سرمایه گذاری پیشبینی شده که ۱۱۱۰میلیارد ريال آن در ماه های اخیر محقق شده و با فضای فعلی بازار قابلیت تحقق کامل آن مهیا است.

سود قابل تکرار این شرکت مناسب است و پرتفوی غیر بورسی و بورسی همدیگر را پوشش می دهند لذا در مواقعی که سود در یک طرف کاهشی می شود، در طرف دیگر جبران می گردد و به نظر می رسد شرکت سیاست هموار سازی سود دارد.

با توجه به نسبت قیمت به درآمد کمتر از ۴ واحد، تقسیم سود ۵۰درصدی به همراه اندوخته ۱۰٫۱۸۰میلیارد ريالی ( ۶۲۵ريال هر سهم) شرایط برای رشد قیمت، افزایش سرمایه از محل سهام جایزه و تداوم سود مهیا است.

در مقطع فعلی که شاهد رشد متوسط p.e بازار هستیم، ریسک گریزها می توانند از چنین موقعیت هایی بهره مند شوند.
تاریخ: ۹۶/۰۹/۲۲
لینک کانال تلگرام
ما را در آپارات دنبال کنید

…………………………………………………………….
برای ثبت نام در کارگزاری فارابی و یا دریافت کد بورسی می توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید و از خدمات منحصر به فرد کارگزاری فارابی و پیشرفته ترین پنل معاملاتی کشور استفاده نمایید.
دریافت کد بورسی
کد بورسی چیست؟

کد بورسی شناسه یکتای شما برای معاملات در بورس اوراق بهادار و یا فرابورس است که با داشتن آن می‌توانید برای خود (یا شرکت) سهام و یا اسناد خزانه اسلامی (اخزا) و یا تسهیلات مسکن خرید و فروش نمایید. کد بورسی همانند شماره ملی منحصربه فرد است. پس از داشتن کد بورسی می توانید از طریق یک (یا چند کارگزاری) به خرید و فروش سهام (و یا اوراق اسناد خزانه اسلامی و یا تسهیلات مسکن) بپردازید.

حتی اگر از چند کارگزاری خرید و فروش آنلاین سهام انجام دهید، کد بورسی شما یکسان خواهد بود. (زیرا پس از تکمیل مراحل اولیه، درخواست شما در سازمان بورس انجام می‌شود.) بعد از داشتن کد بورسی لازم است رمز خرید و فروش آنلاین سهام دریافت کنید و معاملات خود را آغاز کنید. اکنون در چند دقیقه می‌توانید همزمان برای دریافت کد بورسی و خرید آنلاین سهام اقدام کنید. با این روش می‌توایند به صورت آنلاین و رایگان کد بورسی دریافت کنید.

پیمانکاران دولت لازم است برای دریافت مطالبات خود یک مرتبه کد بورسی اخذ نمایند. جهت دریافت کد بورسی برای خرید و فروش اسناد خزانه اسلامی ( اخزا ، سخا )روی لینک پایین صفحه کلیک کنید .

کارمزد فروش اسناد خزانه اسلامی چقدر است؟

هنگام فروش اسناد خزانه اسلامی، طبق قوانین سازمان بورس، به صورت خودکار مبلغی به عنوان کارمزد از شما کسر می‌شود. این کارمزد دو بخش است شامل ۰٫۰۰۰۶۳ کارمزد کارگزار و ۰٫۰۰۰۱۴۴ کارمزد شرکت فرابورس، که جمعا ۰٫۰۰۰۷۷۴ می‌باشد. (یعنی بابت فروش ۱۰۰ میلیون تومان اسناد خزانه، ۷۷ هزار و ۴۰۰ تومان کارمزد از شما کسر می‌شود.)
………………………………………………………………………………………..
درباره شرکت کارگزاری فارابی:
شرکت کارگزاری فارابی، کارگزار رسمی بورس اوراق بهادار، فرابورس، بورس کالا و انرژی از سال ۱۳۷۲ فعالیت عملیاتی خود را در بازار سرمایه آغاز نمود.
این شرکت با هدف ارائه خدمات نوین و جهان تراز به مشتریان، همواره توسعه کمی و کیفی فعالیت هایش را سرلوحه برنامه های خود قرار داده است.
در این راستا با هدف توسعه کمی فعالیت ها تعداد ۲۷ شعبه و تالار اخصاصی معاملات توسط این کارگزاری در سراسر کشور راه اندازی گردید.
همچنین این شرکت با هدف ارتقاء سطح کیفی خدمات خود، طرح ریزی و توسعه خدمات نوینی را در دستور کار خود قرار داده است که از جمله آنها میتوان به طراحی و معرفی سامانه معاملات آنلاین فارابیکسو اشاره نمود که با توجه به وضعیت پلت فرم های معاملاتی موجود، در نوع خود محصول منحصر به فردی در بازار ایران محسوب میشود.
این شرکت در حال حاضر با تمرکز بر دو عنصر « نوآوری مبتنی بر فن آوری » و « کیفیت مشتری محور » به عنوان مزیت های رقابتی اصلی خود برآنست تا جایگاه خود را به عنوان نخستین کارگزاری جهان تراز در ایران بیش از پیش تثبیت نماید.
وبانک – وبانک- وبانک- وبانک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *