ارز ارز ارز ارز ارز ارز ارز ارز

#ارز

منابع خبری می گویند که در مجلس بحثی در خصوص تغییر در نظام ارزی مطرح است. طراحان این بحث اعتقاد دارند دلار جهانگیری در همین ابتدا شکست خورده و باید به سمت دلار شناور حرکت کرد و امکان دستوری و ثابت نگه داشتن نرخ ارز نیست.

طبق آنچه شنیده می شود، ظرف هفته جاری، طرح جدید ارزی رونمایی می شود. این در حالی است که بحث هایی برای حذف پیمان سپاری ارزی بورسی ها توسط رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس نیز مطرح شده که در صورت تحقق این امر، عملا شرکت های بورسی می توانند برای درآمد ارزی خود و نحوه تبدیل آن، راسا تصمیم بگیرند.

این رویداد می تواند بر بازار سهام اثر بگذارد. پس از چند روز اصلاح قیمتی در بورس سهام، این دست خبرها باعث توجه بازار به سهم های دلاری شده است.

تا این لحظه قیمت درهم بازار آزاد مشخص نشده اما به احتمال قوی حدود ۱۷۵۰ تومان نقدی باشد که بر این اساس دلار بازار آزاد تهران کمتر از ۶۵۰۰ تومان و در شهرهای مرزی ۲۰۰ تومان کمتر ازین باشد. قاعدتا با این اوصاف سکه بین ۲ میلیون تا ۲٫۱میلیون تومان معامله خواهد شد.

تلریخ : ۱۳۹۷/۰۲/۱۷

دریافت کد بورسی آنلاین

افتتاح حساب آتی سکه

راهنمای دریافت کد بورسی

کانال ما در کارگزاری فارابی

…………………………………………………………………………………
برای ثبت نام در کارگزاری فارابی و یا دریافت کد بورسی می توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید و از خدمات منحصر به فرد کارگزاری فارابی و پیشرفته ترین پنل معاملاتی کشور استفاده نمایید.

دریافت کد بورسی

ارز ارز ارز ارز ارز ارز ارز ارز ارز ارز ارز ارز ارز ارز ارز ارز ارز ارز ارز ارز ارز ارز ارز ارز ارز ارز ارز ارز ارز ارز ارز ارز ارز ارز ارز ارز ارز ارز ارز ارز ارز ارز ارز ارز ارز ارز ارز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *