#بازار

**شاخص کل در پایان معاملات امروز با ۸۶ واحد رشد به عدد ۹۳۶۹۱ واحد رسید. نمادهای شپنا، فولاد، شبندر، فارس، همراه، فخاس، تاپیکو و اخابر بیشترین تاثیر مثبت و نمادهای فولاد، شپناف خساپا و خپارس بیشترین تاثیر منفی را بر روی شاخص کل داشتند. ارزش کل معاملات بورس هم به رقم ۴۶۶ میلیارد تومان رسید.

**بانک آینده که در مدت دو سال دارایی‌ خود را از ۳۵ هزار میلیارد تومان به بیش از ۸۰ هزار میلیارد تومان رسانده، بیش از ۳۲ هزار میلیارد تومان از منابع خود را در شرکت‌های زیرمجموعه سرمایه‌گذاری کرده است. /گفتنی است بانک مرکزی هنوز واکنش رسمی درباره این تخلف بزرگ بانک خصوصی آینده نشان نداده است.

** کمرجان پس از برگزاري مجمع عمومي فوق العاده صاحبان سهام درخصوص افزايش سرمايه(۱۰۰% از محل مطالبات وآورده نقدی و ۱۵۰% در اختیار هیئت مدیره) و اعمال آن در سامانه معاملاتي ، با صف خرید و با قیمت ۶,۶۶۱ ریال به گردونه ی معاملات بازگشت .

**خروج ترامپ از برجام تاثیری بر آینده بورس ندارد/۹۷؛ سال روشن بازار/ مشروح خبر در بخش ” اقتصاد در دقیقه”

تاریخ:۱۳۹۷/۰۲/۱۹

دریافت کد بورسی آنلاین

افتتاح حساب آتی سکه

راهنمای دریافت کد بورسی

کانال ما در کارگزاری فارابی

…………………………………………………………………………………
برای ثبت نام در کارگزاری فارابی و یا دریافت کد بورسی می توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید و از خدمات منحصر به فرد کارگزاری فارابی و پیشرفته ترین پنل معاملاتی کشور استفاده نمایید.

دریافت کد بورسی

#بازار #بازار #بازار #بازار #بازار #بازار #بازار #بازار #بازار #بازار #بازار #بازار #بازار #بازار #بازار #بازار #بازار #بازار #بازار #بازار #بازار #بازار #بازار #بازار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *