#خبرهای موثر

#مس
نتایج ۲۰ مؤسسه تحقیقاتی معتبر نشان می دهد حتمالاً متوسط قیمت مس در سه‌ماهه دوم سال جاری، ۷,۰۵۸ دلار بر تن، در سه‌ماهه سوم سال، ۷,۰۹۰ دلار بر تن و در سه‌ماهه پایانی سال جاری، ۷,۰۶۰ دلار بر تن خواهد بود.

#فولاد
پیش‌جلسه کمیته بازار ستاد زنجیره فولاد کشور برگزار شد. این ‌جلسه به بررسی دو موضوع “وضع عوارض صادراتی کنسانتره سنگ آهن” و “افزایش تعرفه واردات فولاد” پرداخته است.

#تاپیکو
نایب رییس کمیسیون انرژی مجلس معتقد است هیچ مشکلی برای عرضه بنزین در کشور وجود ندارد و عده ای به دنبال ایجاد جنگ روانی در کشور هستند. وی ادامه داد: پالایشگاه ستاره خلیج فارس تا پایان سال ۹۷ به ظرفیت ۳۶ میلیون لیتر تولید بنزین می رسد و وارد باشگاه کشورهای صادرکننده بنزین می شود.

#نیما #ارزی
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با انتقاد از بروکراسی تعریف شده در راستای دریافت ارز در سامانه نیما برای واردکنندگان گفت: ۱۶ گام سامانه نیما، واردکننده را به سمت تهیه ارز از بازار سیاه سوق می دهد.

#تلگرام
عضو هیات رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس، گفت: در حال حاضر با وجود فیلتر شدن تلگرام جمعیت قابل توجهی به پیام‌رسان‌ای داخلی مراجعت نکرده‌اند همچنین باید بررسی کنیم تا مشخص شود برای مهاجرت این جمعیت چه اقداماتی باید انجام دهیم. ( گروگان بگیرید و سیخ داغ بکنید توو چشمشون تا مهاجرت کنن )

#بانکی
تا پایان سال ۹۶ مطالبات غیرجاری بانک ها ۱۳۰ هزار میلیارد تومان و مطالبات جاری هزار و ۷۰ هزار میلیارد تومان و سرجمع مطالبات جاری و غیرجاری هزار و ۲۰۰ هزار میلیارد تومان بوده است.

#پتروشیمی
چند شرکت چینی، ترکیه ای و انگلیسی در ۲ ماه نخست سال ۹۷ مذاکره های اثر بخشی را برای حضور در صنعت پتروشیمی ایران انجام دادند.

#حمل_و_نقل
معاون حمل و نقل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای با بیان اینکه افزایش قیمت کرایه رانندگان کامیون دارها تا سقف ۲۰ درصد از شنبه اعمال می‌شود، گفت: با شرکت‌هایی که بیشتر از نرخ مصوب حق کمیسیون دریافت کنند، برخورد قانونی می‌شود.

#اوره
شرکت SABIC در این هفته محموله ای از اوره گرانول و پریل را با رقم های بازه میانی ۲۳۰ دلار در هر تن (FOB) برای گرانول و ۲۴۰ دلار در هر تن برای پریل با تحویل ژوئن به کره جنوبی فروخت. این میزان تقاضای ناگهانی به این معناست که به زودی اکثر عرضه ماه ژوئن خلیج فارس به فروش خواهد رسید، و تولیدکنندگان میزان ذخیره اندکی برای پیشنهاد بعدی خریداران هندی خواهند داشت.

#تایر
عضو هیات مدیره تعاونی های تامین نیاز تولید کشور در مورد اقبال سهامداران به نمادهایی لاستیک در بورس تهران گفت: از ابتدای سال جاری شاهد افزایش قیمت‌ها به صورت غیرموجه در بازار مصرفی هستیم. وی ادامه داد: از ابتدای سال جاری تاکنون، قیمت‌های لاستیک با افزایش ۲۰ تا ۴۰ درصد همراه بوده که این افزایش قیمت منجر به سود‌آوری شرکت‌های لاستیکی شده است .

#ذوب
معاون بهره برداری شرکت ذوب آهن گفت فولاد سازان این صنعت قصد دارند،سال جاری نیز میزان تولیدات فولادی و شمش های چدن این کارخانه را افزایش دهند.اما علاوه بر افزایش تولید و صادرات محصول در کاهش مصرف آب هم با توجه به خشکسالی های اخیر گام های موثری برداشته است.اصلاح برج‌های خنک‌کننده، طراحی و ساخت مکانیزمی برای باز چرخانی یول های فولادسازی و … از گام های موثر این مجموعه در کاهش مصرف آب است، با به کارگیری این روش ها مصرف آب در فرآیند تولید از ۱۰٫۷ متر مکعب به ازای هر تن در سال های گذشته به ۶٫۲۶ متر مکعب کاهش یافته است.در این شرکت تاکنون ۴۱درصد در مصرف آب و حدود ۱۰ میلیون مترمکعب آب در سال گذشته صرفه جویی شده است.
هلالات

تاریخ:۱۳۹۷/۰۳/۰۶

دریافت کد بورسی آنلاین

افتتاح حساب آتی سکه

راهنمای دریافت کد بورسی

کانال ما در کارگزاری فارابی

…………………………………………………………………………………
برای ثبت نام در کارگزاری فارابی و یا دریافت کد بورسی می توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید و از خدمات منحصر به فرد کارگزاری فارابی و پیشرفته ترین پنل معاملاتی کشور استفاده نمایید.

دریافت کد بورسی

کد بورسی چیست؟

کد بورسی شناسه یکتای شما برای معاملات در بورس اوراق بهادار و یا فرابورس است که با داشتن آن می‌توانید برای خود (یا شرکت) سهام و یا اسناد خزانه اسلامی (اخزا) و یا تسهیلات مسکن خرید و فروش نمایید. کد بورسی همانند شماره ملی منحصربه فرد است. پس از داشتن کد بورسی می توانید از طریق یک (یا چند کارگزاری) به خرید و فروش سهام (و یا اوراق اسناد خزانه اسلامی و یا تسهیلات مسکن) بپردازید.

حتی اگر از چند کارگزاری خرید و فروش آنلاین سهام انجام دهید، کد بورسی شما یکسان خواهد بود. (زیرا پس از تکمیل مراحل اولیه، درخواست شما در سازمان بورس انجام می‌شود.) بعد از داشتن کد بورسی لازم است رمز خرید و فروش آنلاین سهام دریافت کنید و معاملات خود را آغاز کنید. اکنون در چند دقیقه می‌توانید همزمان برای دریافت کد بورسی و خرید آنلاین سهام اقدام کنید. با این روش می‌توایند به صورت آنلاین و رایگان کد بورسی دریافت کنید.

پیمانکاران دولت لازم است برای دریافت مطالبات خود یک مرتبه کد بورسی اخذ نمایند. جهت دریافت کد بورسی برای خرید و فروش اسناد خزانه اسلامی ( اخزا ، سخا )روی لینک پایین صفحه کلیک کنید .

کارمزد فروش اسناد خزانه اسلامی چقدر است؟

هنگام فروش اسناد خزانه اسلامی، طبق قوانین سازمان بورس، به صورت خودکار مبلغی به عنوان کارمزد از شما کسر می‌شود. این کارمزد دو بخش است شامل ۰٫۰۰۰۶۳ کارمزد کارگزار و ۰٫۰۰۰۱۴۴ کارمزد شرکت فرابورس، که جمعا ۰٫۰۰۰۷۷۴ می‌باشد. (یعنی بابت فروش ۱۰۰ میلیون تومان اسناد خزانه، ۷۷ هزار و ۴۰۰ تومان کارمزد از شما کسر می‌شود.)
…………………………………………………………………………..
درباره شرکت کارگزاری فارابی:
شرکت کارگزاری فارابی، کارگزار رسمی بورس اوراق بهادار، فرابورس، بورس کالا و انرژی از سال ۱۳۷۲ فعالیت عملیاتی خود را در بازار سرمایه آغاز نمود.
این شرکت با هدف ارائه خدمات نوین و جهان تراز به مشتریان، همواره توسعه کمی و کیفی فعالیت هایش را سرلوحه برنامه های خود قرار داده است.
در این راستا با هدف توسعه کمی فعالیت ها تعداد ۲۷ شعبه و تالار اخصاصی معاملات توسط این کارگزاری در سراسر کشور راه اندازی گردید.
همچنین این شرکت با هدف ارتقاء سطح کیفی خدمات خود، طرح ریزی و توسعه خدمات نوینی را در دستور کار خود قرار داده است که از جمله آنها میتوان به طراحی و معرفی سامانه معاملات آنلاین فارابیکسو اشاره نمود که با توجه به وضعیت پلت فرم های معاملاتی موجود، در نوع خود محصول منحصر به فردی در بازار ایران محسوب میشود.
این شرکت در حال حاضر با تمرکز بر دو عنصر « نوآوری مبتنی بر فن آوری » و « کیفیت مشتری محور » به عنوان مزیت های رقابتی اصلی خود برآنست تا جایگاه خود را به عنوان نخستین کارگزاری جهان تراز در ایران بیش از پیش تثبیت نماید.

خبرهای موثر خبرهای موثر خبرهای موثر خبرهای موثر خبرهای موثر خبرهای موثر خبرهای موثر خبرهای موثر خبرهای موثر خبرهای موثر خبرهای موثر خبرهای موثر خبرهای موثر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *