كوير تاير (پكوير)

#پکویر

شرکت کویرتایر که سال مالی آن منتهی به آذرماه است، در سال مالی گذشته ۳۳۲ میلیارد تومان فروش، ۵۱ میلیارد تومان سود عملیاتی و دست آخر ۳۸ میلیارد تومان سود خالص معادل ۵۴۳ ريال eps محقق کرد.

در این سال شرکت ۲۴٫۳۹۶ تن تایر رادیال تولید کرد و ۲۴٫۲۴۵ تن ازان را با متوسط نرخ ۱۳۶ میلیون ريال فروخت.

در سه ماه نخست سال مالی (فصل زمستان) این شرکت تنها ۴٫۱۶۹ تن محصول را با نرخ ۱۳۳ میلیون ريال فروخت و به سبب رشد هزینه مواد اولیه، هرچند ۵۵۸ میلیارد ريال فروش محقق کرده بود اما به سود عملیاتی نرسید و تنها یک میلیارد تومان سود کرد که ۹۶درصد از مدت مشابه سال گذشته کمتر بود.

در گزارش چهارمین ماه از سال مالی یعنی فروردین، مقدار فروش تنها ۱۳۵۶ تن بود با نرخ ۱۳۵ میلیون ريال اما در اردیبهشت شرایط تغییر کرد و ۲۱۱۲ تن محصول با نرخ ۱۳۹٫۵ میلیون ريال به فروش رسید.

در ۵ ماه سال مالی قبلی ۹۰۲۴ تن محصول به فروش رسیده بود و نرخ فروش اردیبهشت ۱۳۹۶ نیز ۱۲۹٫۷ میلیون ريال بود. در ۵ مال سال مالی جاری ۷۹۶۱ تن محصول به فروش رسیده اما نرخ فروش به ۱۳۹٫۵ میلیون ريال رسیده است.

اگر شیب افزایش نرخ فروش و وضعیت مقدار بهبود یابد و علائم اردیبهشت در ماه های بعدی هم باشد اوضاع پکویر بهتر می شود اما نباید انتظار یک گزارش ۶ ماهه خوب که منتهی به خرداد است ازین شرکت داشته باشیم چون در زمستان وضعیت خوب نبوده مگر اینکه یک خرداد طوفانی توسط شرکت به نمایش درآید.

فعلا خبرهایی مبنی بر افزایش با اهمیت نرخ فروش در بازار تایر شنیده می شود و این امیدواری به سهامداران داده است.
هلالات

تاریخ : ۱۳۹۷/۰۳/۰۸

دریافت کد بورسی آنلاین

افتتاح حساب آتی سکه

راهنمای دریافت کد بورسی

کانال ما در کارگزاری فارابی

…………………………………………………………………………………
برای ثبت نام در کارگزاری فارابی و یا دریافت کد بورسی می توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید و از خدمات منحصر به فرد کارگزاری فارابی و پیشرفته ترین پنل معاملاتی کشور استفاده نمایید.

دریافت کد بورسی

کد بورسی چیست؟

کد بورسی شناسه یکتای شما برای معاملات در بورس اوراق بهادار و یا فرابورس است که با داشتن آن می‌توانید برای خود (یا شرکت) سهام و یا اسناد خزانه اسلامی (اخزا) و یا تسهیلات مسکن خرید و فروش نمایید. کد بورسی همانند شماره ملی منحصربه فرد است. پس از داشتن کد بورسی می توانید از طریق یک (یا چند کارگزاری) به خرید و فروش سهام (و یا اوراق اسناد خزانه اسلامی و یا تسهیلات مسکن) بپردازید.

حتی اگر از چند کارگزاری خرید و فروش آنلاین سهام انجام دهید، کد بورسی شما یکسان خواهد بود. (زیرا پس از تکمیل مراحل اولیه، درخواست شما در سازمان بورس انجام می‌شود.) بعد از داشتن کد بورسی لازم است رمز خرید و فروش آنلاین سهام دریافت کنید و معاملات خود را آغاز کنید. اکنون در چند دقیقه می‌توانید همزمان برای دریافت کد بورسی و خرید آنلاین سهام اقدام کنید. با این روش می‌توایند به صورت آنلاین و رایگان کد بورسی دریافت کنید.

پیمانکاران دولت لازم است برای دریافت مطالبات خود یک مرتبه کد بورسی اخذ نمایند. جهت دریافت کد بورسی برای خرید و فروش اسناد خزانه اسلامی ( اخزا ، سخا )روی لینک پایین صفحه کلیک کنید .

کارمزد فروش اسناد خزانه اسلامی چقدر است؟

هنگام فروش اسناد خزانه اسلامی، طبق قوانین سازمان بورس، به صورت خودکار مبلغی به عنوان کارمزد از شما کسر می‌شود. این کارمزد دو بخش است شامل ۰٫۰۰۰۶۳ کارمزد کارگزار و ۰٫۰۰۰۱۴۴ کارمزد شرکت فرابورس، که جمعا ۰٫۰۰۰۷۷۴ می‌باشد. (یعنی بابت فروش ۱۰۰ میلیون تومان اسناد خزانه، ۷۷ هزار و ۴۰۰ تومان کارمزد از شما کسر می‌شود.)
…………………………………………………………………………..
درباره شرکت کارگزاری فارابی:
شرکت کارگزاری فارابی، کارگزار رسمی بورس اوراق بهادار، فرابورس، بورس کالا و انرژی از سال ۱۳۷۲ فعالیت عملیاتی خود را در بازار سرمایه آغاز نمود.
این شرکت با هدف ارائه خدمات نوین و جهان تراز به مشتریان، همواره توسعه کمی و کیفی فعالیت هایش را سرلوحه برنامه های خود قرار داده است.
در این راستا با هدف توسعه کمی فعالیت ها تعداد ۲۷ شعبه و تالار اخصاصی معاملات توسط این کارگزاری در سراسر کشور راه اندازی گردید.
همچنین این شرکت با هدف ارتقاء سطح کیفی خدمات خود، طرح ریزی و توسعه خدمات نوینی را در دستور کار خود قرار داده است که از جمله آنها میتوان به طراحی و معرفی سامانه معاملات آنلاین فارابیکسو اشاره نمود که با توجه به وضعیت پلت فرم های معاملاتی موجود، در نوع خود محصول منحصر به فردی در بازار ایران محسوب میشود.
این شرکت در حال حاضر با تمرکز بر دو عنصر « نوآوری مبتنی بر فن آوری » و « کیفیت مشتری محور » به عنوان مزیت های رقابتی اصلی خود برآنست تا جایگاه خود را به عنوان نخستین کارگزاری جهان تراز در ایران بیش از پیش تثبیت نماید.

كوير تاير (پكوير) كوير تاير (پكوير) كوير تاير (پكوير) كوير تاير (پكوير) كوير تاير (پكوير) كوير تاير (پكوير) كوير تاير (پكوير) كوير تاير (پكوير) كوير تاير (پكوير) كوير تاير (پكوير) كوير تاير (پكوير) كوير تاير (پكوير) كوير تاير (پكوير)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *