پیش بینی بورس و ۵ گروه اصلی و مهم بعد از هفته بی نظیر و رویایی

وضعیت بازار سهام و ۵ گروه اصلی و مهم در اولین روزکاری تابستان و بعد هفته بی نظیر و رویایی قبل توسط یک کارگزاری پیش بینی شد.
به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، معاملات بازار سهام بعد از هفته رویایی و بی نظیر قبل و رشد یک نفس بیش از ۱۲ هزار و ۶۱۲ واحدی (که تاکنون سابقه نداشت ) از امروز وارد اولین روز کاری تابستان می شود و در این میان کارگزاری آبان برای این هفته پیش بینی و اعلام کرد طی داد و ستدهای چهارشنبه گذشته و در ادامه رشد چشمگیر بازارسرمایه که با رشد اکثر گروه ها بخصوص گروه های پیشروی فلزی، معدنی و پتروشیمی مواجه بود،شاهد افزایش تقاضا در گروه مبهم اما ارزنده پالایشگاهی و روانکارها و تشکیل صف خرید اکثر آنها بودیم.

نحوه معاملاتی که با ورود نقدینگی خروشان جامعه به بازار سرمایه و تشکیل جو هیجانی و مثبت، ایجاد شده و به نظر می رسد در این هفته با تعادل بیشتری همراه شود.

این در حالی است که قیمت های جهانی کامودیتی ها، به دلیل افزایش جنگ تجاری بین آمریکا و شرکای تجاری آن همچون چین و اروپا تحت فشار هستند و همچنان کاهش قیمت را تجربه می کنند که در صورت تغییر جهت قیمتی آنها، می تواند بازار را با پویایی بیشتری همراه سازد.

در اواسط بازار روز چهارشنبه، سهام گروه خودرویی با افزایش تقاضا و جهش قیمتی مواجه شدند و در اواخر بازار اکثرا صف خرید و یا تا آستانه صف خرید شدن پیش رفتند. نحوه داد و ستدهایی که علیرغم ادامه مخابره اخبار منفی پیرامون این گروه، می تواند در شروع این هفته نیز ادامه داشته باشد.
بورس پرس

تاریخ:۱۳۹۷/۰۴/۰۲

دریافت کد بورسی آنلاین

افتتاح حساب آتی سکه

راهنمای دریافت کد بورسی

کانال ما در تلگرام

…………………………………………………………………………………
برای ثبت نام در کارگزاری فارابی و یا دریافت کد بورسی می توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید و از خدمات منحصر به فرد کارگزاری فارابی و پیشرفته ترین پنل معاملاتی کشور استفاده نمایید.

دریافت کد بورسی

کد بورسی چیست؟

کد بورسی شناسه یکتای شما برای معاملات در بورس اوراق بهادار و یا فرابورس است که با داشتن آن می‌توانید برای خود (یا شرکت) سهام و یا اسناد خزانه اسلامی (اخزا) و یا تسهیلات مسکن خرید و فروش نمایید. کد بورسی همانند شماره ملی منحصربه فرد است. پس از داشتن کد بورسی می توانید از طریق یک (یا چند کارگزاری) به خرید و فروش سهام (و یا اوراق اسناد خزانه اسلامی و یا تسهیلات مسکن) بپردازید.

حتی اگر از چند کارگزاری خرید و فروش آنلاین سهام انجام دهید، کد بورسی شما یکسان خواهد بود. (زیرا پس از تکمیل مراحل اولیه، درخواست شما در سازمان بورس انجام می‌شود.) بعد از داشتن کد بورسی لازم است رمز خرید و فروش آنلاین سهام دریافت کنید و معاملات خود را آغاز کنید. اکنون در چند دقیقه می‌توانید همزمان برای دریافت کد بورسی و خرید آنلاین سهام اقدام کنید. با این روش می‌توایند به صورت آنلاین و رایگان کد بورسی دریافت کنید.

پیمانکاران دولت لازم است برای دریافت مطالبات خود یک مرتبه کد بورسی اخذ نمایند. جهت دریافت کد بورسی برای خرید و فروش اسناد خزانه اسلامی ( اخزا ، سخا )روی لینک پایین صفحه کلیک کنید .

کارمزد فروش اسناد خزانه اسلامی چقدر است؟

هنگام فروش اسناد خزانه اسلامی، طبق قوانین سازمان بورس، به صورت خودکار مبلغی به عنوان کارمزد از شما کسر می‌شود. این کارمزد دو بخش است شامل ۰٫۰۰۰۶۳ کارمزد کارگزار و ۰٫۰۰۰۱۴۴ کارمزد شرکت فرابورس، که جمعا ۰٫۰۰۰۷۷۴ می‌باشد. (یعنی بابت فروش ۱۰۰ میلیون تومان اسناد خزانه، ۷۷ هزار و ۴۰۰ تومان کارمزد از شما کسر می‌شود.)
…………………………………………………………………………..
درباره شرکت کارگزاری فارابی:
شرکت کارگزاری فارابی، کارگزار رسمی بورس اوراق بهادار، فرابورس، بورس کالا و انرژی از سال ۱۳۷۲ فعالیت عملیاتی خود را در بازار سرمایه آغاز نمود.
این شرکت با هدف ارائه خدمات نوین و جهان تراز به مشتریان، همواره توسعه کمی و کیفی فعالیت هایش را سرلوحه برنامه های خود قرار داده است.
در این راستا با هدف توسعه کمی فعالیت ها تعداد ۲۷ شعبه و تالار اخصاصی معاملات توسط این کارگزاری در سراسر کشور راه اندازی گردید.
همچنین این شرکت با هدف ارتقاء سطح کیفی خدمات خود، طرح ریزی و توسعه خدمات نوینی را در دستور کار خود قرار داده است که از جمله آنها میتوان به طراحی و معرفی سامانه معاملات آنلاین فارابیکسو اشاره نمود که با توجه به وضعیت پلت فرم های معاملاتی موجود، در نوع خود محصول منحصر به فردی در بازار ایران محسوب میشود.
این شرکت در حال حاضر با تمرکز بر دو عنصر « نوآوری مبتنی بر فن آوری » و « کیفیت مشتری محور » به عنوان مزیت های رقابتی اصلی خود برآنست تا جایگاه خود را به عنوان نخستین کارگزاری جهان تراز در ایران بیش از پیش تثبیت نماید.

پیش بینی بورس و ۵ گروه اصلی و مهم بعد از هفته بی نظیر و رویایی پیش بینی بورس و ۵ گروه اصلی و مهم بعد از هفته بی نظیر و رویایی پیش بینی بورس و ۵ گروه اصلی و مهم بعد از هفته بی نظیر و رویایی پیش بینی بورس و ۵ گروه اصلی و مهم بعد از هفته بی نظیر و رویایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *