معدني و صنعتي گل گهر (كگل)

#کگل

شرکت گل گهر ۷ تیر ماه مجمع تقسیم سود خود را برگزار خواهد کرد. این شرکت گزارش فعالیت ماهانه خود را منتشر کرده که طبق آن در فصل بهار:

متوسط نرخ فروش گندله ۵,۱۳۷,۸۴۸ ريال (سال گذشته ۳,۱۷۴,۹۲۹ ريال)
متوسط نرخ فروش کنسانتره ۳,۱۰۱,۸۲۷ ريال (سال گذشته ۱,۷۴۸,۴۱۶ ريال) بوده است.

همچنین مقدار تولید گندله در بهار سال جاری ۳,۱۸۷,۸۷۳ تن بوده که ۲۶درصد از مدت مشابه سال گذشته بیشتر است. تولید کنسانتره هم به شدت رشد کرده است.

در سه ماه بهار سال گذشته با فروش ۲,۶۲۹,۴۰۵ تن گندله ۳,۱۷۴,۹۲۹ ريالی و ۶۶۲,۸۸۸ تن کنسانتره ۱,۷۴۸,۴۱۶ ريالی ۵۰۲۰ میلیارد ريال سود ناخالص عملیاتی به دست آمده است و ۱۱۶ ريال eps محقق شده است.

با توجه به بهای تمام شده تولید گندله و کنسانتره و به استناد گزارش ماهانه، این شرکت با سرمایه اسمی ۳۶۰۰ میلیارد ريالی در سه ماه نخست ۲۲۵ ريال سود ساخته است.

سال گذشته این شرکت ۷۰۴ ريال سود ساخته و به دلیل بهبود مقدار و نرخ فروش می تواند در سال جاری ۹۰۰ ريال سود بسازد. با توجه به رشد نرخ فروش و مقدار فروش به مرور زمان، اگر شیب نرخ و مقدار را صعودی فرض کنیم پتانسیل تحقق سود ۱۱۰۰ ريالی وجود دارد لذا p.e تحلیلی سهم حدود ۵ واحد است اما اگر نرخ دلار آزاد شود، p.e تحلیلی این سهم کمتر از ۳ خواهد بود. توافقی لحاظ شدن نرخ ارز فولادی ها (نرخ فروش فخوز) بسیار مهم است.
هلالات

تاریخ:۱۳۹۷/۰۴/۰۶

دریافت کد بورسی آنلاین

افتتاح حساب آتی سکه

راهنمای دریافت کد بورسی

کانال ما در تلگرام

…………………………………………………………………………………
برای ثبت نام در کارگزاری فارابی و یا دریافت کد بورسی می توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید و از خدمات منحصر به فرد کارگزاری فارابی و پیشرفته ترین پنل معاملاتی کشور استفاده نمایید.

دریافت کد بورسی

کد بورسی چیست؟

کد بورسی شناسه یکتای شما برای معاملات در بورس اوراق بهادار و یا فرابورس است که با داشتن آن می‌توانید برای خود (یا شرکت) سهام و یا اسناد خزانه اسلامی (اخزا) و یا تسهیلات مسکن خرید و فروش نمایید. کد بورسی همانند شماره ملی منحصربه فرد است. پس از داشتن کد بورسی می توانید از طریق یک (یا چند کارگزاری) به خرید و فروش سهام (و یا اوراق اسناد خزانه اسلامی و یا تسهیلات مسکن) بپردازید.

حتی اگر از چند کارگزاری خرید و فروش آنلاین سهام انجام دهید، کد بورسی شما یکسان خواهد بود. (زیرا پس از تکمیل مراحل اولیه، درخواست شما در سازمان بورس انجام می‌شود.) بعد از داشتن کد بورسی لازم است رمز خرید و فروش آنلاین سهام دریافت کنید و معاملات خود را آغاز کنید. اکنون در چند دقیقه می‌توانید همزمان برای دریافت کد بورسی و خرید آنلاین سهام اقدام کنید. با این روش می‌توایند به صورت آنلاین و رایگان کد بورسی دریافت کنید.

پیمانکاران دولت لازم است برای دریافت مطالبات خود یک مرتبه کد بورسی اخذ نمایند. جهت دریافت کد بورسی برای خرید و فروش اسناد خزانه اسلامی ( اخزا ، سخا )روی لینک پایین صفحه کلیک کنید .

کارمزد فروش اسناد خزانه اسلامی چقدر است؟

هنگام فروش اسناد خزانه اسلامی، طبق قوانین سازمان بورس، به صورت خودکار مبلغی به عنوان کارمزد از شما کسر می‌شود. این کارمزد دو بخش است شامل ۰٫۰۰۰۶۳ کارمزد کارگزار و ۰٫۰۰۰۱۴۴ کارمزد شرکت فرابورس، که جمعا ۰٫۰۰۰۷۷۴ می‌باشد. (یعنی بابت فروش ۱۰۰ میلیون تومان اسناد خزانه، ۷۷ هزار و ۴۰۰ تومان کارمزد از شما کسر می‌شود.)
…………………………………………………………………………..
درباره شرکت کارگزاری فارابی:
شرکت کارگزاری فارابی، کارگزار رسمی بورس اوراق بهادار، فرابورس، بورس کالا و انرژی از سال ۱۳۷۲ فعالیت عملیاتی خود را در بازار سرمایه آغاز نمود.
این شرکت با هدف ارائه خدمات نوین و جهان تراز به مشتریان، همواره توسعه کمی و کیفی فعالیت هایش را سرلوحه برنامه های خود قرار داده است.
در این راستا با هدف توسعه کمی فعالیت ها تعداد ۲۷ شعبه و تالار اخصاصی معاملات توسط این کارگزاری در سراسر کشور راه اندازی گردید.
همچنین این شرکت با هدف ارتقاء سطح کیفی خدمات خود، طرح ریزی و توسعه خدمات نوینی را در دستور کار خود قرار داده است که از جمله آنها میتوان به طراحی و معرفی سامانه معاملات آنلاین فارابیکسو اشاره نمود که با توجه به وضعیت پلت فرم های معاملاتی موجود، در نوع خود محصول منحصر به فردی در بازار ایران محسوب میشود.
این شرکت در حال حاضر با تمرکز بر دو عنصر « نوآوری مبتنی بر فن آوری » و « کیفیت مشتری محور » به عنوان مزیت های رقابتی اصلی خود برآنست تا جایگاه خود را به عنوان نخستین کارگزاری جهان تراز در ایران بیش از پیش تثبیت نماید.

معدني و صنعتي گل گهر (كگل) معدني و صنعتي گل گهر (كگل) معدني و صنعتي گل گهر (كگل) معدني و صنعتي گل گهر (كگل) معدني و صنعتي گل گهر (كگل) معدني و صنعتي گل گهر (كگل) معدني و صنعتي گل گهر (كگل) معدني و صنعتي گل گهر (كگل)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *