امروز نماد “های وب” قطعا” باز می شود / شرایط خاص بازگشایی

معاون بازار شرکت بورس تهران با اعلام اطلاعیه مهم در خصوص “های وب” از بازگشایی امروز این نماد بعد از ۸ ماه توقف و با شرایط خاص خبر داد.
علی صحرایی در گفت وگو با پایگاه خبری بورس پرس، با اشاره به انتشار اطلاعیه مهم در خصوص نماد معاملاتی “های وب” اظهار داشت: طبق هماهنگی های به عمل آمده ، نماد این شرکت امروز در بازار دوم معاملات بورس تهران باز می شود.

وی ادامه داد: در این رویداد، تامین سرمایه تمدن به عنوان بازارگردان بوده و معامله سهام این شرکت تا اطلاع ثانوی به صورت تحت احتیاط انجام خواهد شد. در این رویه حداکثر دامنه نوسان ۲ درصد مثبت و منفی و دامنه مظنه ۳ درصدی تعیین شده است.

صحرایی خاطر نشان کرد: همچنین همه کارگزاران باید قبل از انجام معامله سهام “های وب” اقدام به دریافت فرم تکمیلی و تایید شده مبنی بر اطلاع از ابهام معاملات از مشتریان کرده و آن را در ضمیمه فرم درخواست خرید یا فروش مشتری نگه دارند.

براساس این گزارش، شرکت داده گسترعصرنوین درحالی ۲۲ شهریور سال گذشته با کشف قیمت ۲۸۵ تومانی هر سهم وارد بورس شده که از بعد بروز چند حاشیه و رسیدن به قیمت ۵۹۸ تومان در ۲۲ آذر سال پیش با توقف نماد روبرو شد که ناشی از اعلام ایراداتی از سوی سازمان بورس درباره نحوه شناسایی درآمد سه ساله و طولانی شدن بررسی های کارگروه تخصصی و ورود وزیران اقتصاد و ارتباطات و سپس شورای عالی بورس به این موضوع بود.

با این اوصاف درپی چند شفاف سازی سازمان بورس و توضیحات شرکت، سهامداران این شرکت ۴۰۰ میلیارد تومانی بعد از ۸ ماه دوری ناخواسته و بلوکه شدن سرمایه آن هم در ماه های پر رونق اخیر ، امروز قادر به انجام معامله و تصمیم گیری خواهند شد.

با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید.

تحلیل بازار و شرکت های بورس اوراق بهادار را در گزارش بازار بخوانید.

برای دریافت کد بورسی روی گزینه افتتاح حساب کلیک کنید:

کد بورسی ( کد بورس ) - دریافت کد بورسی رایگان و غیر حضوری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *