رفع گره و توقف نماد دو شرکت بورسی دارای صف خرید

در پایان معاملات اولین روز کاری بورس در شهریور، یک شرکت مشمول رفع گره معاملاتی شده و آخرین روز قبل از مجمع یک سهم دارای صف خرید است .

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در پایان معاملات اولین روز کاری بورس در شهریور، شرکت گرانیت‌ بهسرام‌ مشمول رفع گره معاملاتی شده و آخرین روز قبل از مجمع دارویی‌ لقمان‌ خواهد بود.

“کهرام” طی روزهای گذشته دارای به رغم برخورداری از صف خرید با رشد قیمت سهام به علت تکمیل نشدن حجم مبنای ۳۰۰ هزار و ۶۶۱ سهمی بود اما امروز سهام آن بدون حجم مبنا و بدون دامنه نوسان داد و ستد خواهد شد.

همچنین ” دلقما” که طی سه شنبه گذشته با صف خرید بسته شده ، به دلیل برگزاری مجمع عادی به طور فوق العاده دوشنبه جاری و انتخاب هیات مدیره از تابلو بورس خارج خواهد شد.

تاریخ:۱۳۹۷/۰۶/۰۳

دریافت کد بورسی آنلاین

افتتاح حساب آتی سکه

راهنمای دریافت کد بورسی

کانال ما در تلگرام

……………………………………………………………………………….

درباره شرکت کارگزاری فارابی:

شرکت کارگزاری فارابی، کارگزار رسمی بورس اوراق بهادار، فرابورس، بورس کالا و انرژی از سال ۱۳۷۲ فعالیت عملیاتی خود را در بازار سرمایه آغاز نمود.

این شرکت با هدف ارائه خدمات نوین و جهان تراز به مشتریان، همواره توسعه کمی و کیفی فعالیت هایش را سرلوحه برنامه های خود قرار داده است.

در این راستا با هدف توسعه کمی فعالیت ها تعداد ۲۷ شعبه و تالار اخصاصی معاملات توسط این کارگزاری در سراسر کشور راه اندازی گردید.

همچنین این شرکت با هدف ارتقاء سطح کیفی خدمات خود، طرح ریزی و توسعه خدمات نوینی را در دستور کار خود قرار داده است که از جمله آنها میتوان به طراحی و معرفی سامانه معاملات آنلاین فارابیکسو اشاره نمود که با توجه به وضعیت پلت فرم های معاملاتی موجود، در نوع خود محصول منحصر به فردی در بازار ایران محسوب میشود.

این شرکت در حال حاضر با تمرکز بر دو عنصر « نوآوری مبتنی بر فن آوری » و « کیفیت مشتری محور » به عنوان مزیت های رقابتی اصلی خود برآنست تا جایگاه خود را به عنوان نخستین کارگزاری جهان تراز در ایران بیش از پیش تثبیت نماید.

رفع گره و توقف نماد دو شرکت بورسی دارای صف خرید رفع گره و توقف نماد دو شرکت بورسی دارای صف خرید رفع گره و توقف نماد دو شرکت بورسی دارای صف خرید رفع گره و توقف نماد دو شرکت بورسی دارای صف خرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *