نبض بازار

قیمت اوره در هفته گذشته با عبور از مرز ۲۷۰ دلار به محدوده ۲۹۰ دلار رسید.

قیمت اوره در هفته گذشته با عبور از مرز ۲۷۰ دلار به محدوده ۲۹۰ دلار رسید.

کهرام امروز مشمول قانون رفع گره معاملاتی شد و در معاملات پیوسته در مثبت ۷۱ درصد تابلو بازگشایی شد هم اکنون در مثبت ۷۹٫۸ درصد همچنان صف خرید میلیونی دارد

افزایش تقاضا در نمادهای گروه خودرو : نمادهای خساپا، خودرو، خگستر، خپارس و خشرق با صف خرید رسیده است.

در گروه انبوه سازی فضای معاملات در این دقایق وضعیت بهتری پیدا کرده و اکثر نمادها در محدوده های مثبت داد و ستد می شوند.

در گروه دارویی امروز نیز معاملات فضای مناسبی دارد و نمادهای ریشمک، دپارس، دشیمی، دتولید، دیران، دفارا و دلقما با سف خرید روبرو هستند.

کماسه بازگشایی شد : ۸ درصد مثبت : ۴۰۵۸ ریال

عرضه های سنگین معامله گران حقوقی در هفته های اخیر بازار بورس اوراق بهادار را به سمت نمادهای کوچک و با فروشنده کمتر سوق داده است. اکثر نمادهای بزرگ‌بازار به سمت استراحت و اصلاح رفته اند

عرضه های سنگین معامله گران حقوقی در هفته های اخیر بازار بورس اوراق بهادار را به سمت نمادهای کوچک و با فروشنده کمتر سوق داده است. اکثر نمادهای بزرگ‌بازار به سمت استراحت و اصلاح رفته اند.

تاریخ:۱۳۹۷/۰۶/۰۳

دریافت کد بورسی آنلاین

افتتاح حساب آتی سکه

راهنمای دریافت کد بورسی

کانال ما در تلگرام

………………………………………………………………………..

درباره شرکت کارگزاری فارابی:

شرکت کارگزاری فارابی، کارگزار رسمی بورس اوراق بهادار، فرابورس، بورس کالا و انرژی از سال ۱۳۷۲ فعالیت عملیاتی خود را در بازار سرمایه آغاز نمود.

این شرکت با هدف ارائه خدمات نوین و جهان تراز به مشتریان، همواره توسعه کمی و کیفی فعالیت هایش را سرلوحه برنامه های خود قرار داده است.

در این راستا با هدف توسعه کمی فعالیت ها تعداد ۲۷ شعبه و تالار اخصاصی معاملات توسط این کارگزاری در سراسر کشور راه اندازی گردید.

همچنین این شرکت با هدف ارتقاء سطح کیفی خدمات خود، طرح ریزی و توسعه خدمات نوینی را در دستور کار خود قرار داده است که از جمله آنها میتوان به طراحی و معرفی سامانه معاملات آنلاین فارابیکسو اشاره نمود که با توجه به وضعیت پلت فرم های معاملاتی موجود، در نوع خود محصول منحصر به فردی در بازار ایران محسوب میشود.

این شرکت در حال حاضر با تمرکز بر دو عنصر « نوآوری مبتنی بر فن آوری » و « کیفیت مشتری محور » به عنوان مزیت های رقابتی اصلی خود برآنست تا جایگاه خود را به عنوان نخستین کارگزاری جهان تراز در ایران بیش از پیش تثبیت نماید.

 

نبض بازار نبض بازار نبض بازار نبض بازار نبض بازار نبض بازار نبض بازار نبض بازار نبض بازار نبض بازار نبض بازار نبض بازار نبض بازار نبض بازار نبض بازار نبض بازار نبض بازار نبض بازار نبض بازار نبض بازار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *