گزارش هفتگی بازار بورس منتهی به ۳۰ مرداد

در گروه محصولات شیمیایی رشد قیمت جهانی اوره و زمزمه های افزایش نرخ شوینده ها اقبال به این دو طیف از نمادهای گروه را در پی داشت.
شیراز، کرماشا، شپارس، ساینا، شوینده، شپاکسا و شغدیر با افزایش تقاضا به صف خرید رسید که البته صف خرید سنگین نماد شوینده قابل توجه بود.

تقويت احتمال آزادسازي قيمت هاي داخلي محصولات فلزي گرايش مجدد بازار به اين گروه را در پي داشت د. آگهی عرضه مجدد محصولات فولادی در بورس کالا با نرخ ارز پایه ۴۲۰۰ تومانی که امروز اعلام شد می تواند مجددا افزایش عرضه در بازار را در پی داشته باشد.
در گروه فلزات اساسی متاثر از جو مثبت ناشی از احتمال آزاد سازی قیمت های داخلی، معاملات در ابتدای بازار با افزایش تقاضا همراه بد و نمادهای ذوب فولاد، فملی، فاسمین، کاوه فخوز، ارفع، فسرب، فسپا، فایرا، فنوال، هرمز، فولای و فلوله در محدوده های مثبت قیمتی معامله شدند و عمدتا صف خرید را نیز تجربه نمودند. اخبار مربوط به تعیین تکلیف و آزاد سازی نرخ های داخلی مس در بورس کالا، صف خرید قابل توجه نماد فملی را به دنبال داشت.
در دوشنبه شب گفتگوی ویژه خبری موضوعش در مورد خودروسازها و قطعاتی ها بود که در نهایت در پس از پایان برنامه قرار بر افزایش قیمت خودرو تا چند ماه آینده با کمک بانک مرکزی بود

همین خبر باعث شد گروه خودرویی به لیدری سایپا صف خرید سنگین را تجربه کنند. البته در دقایق میانی بازار حقوقی سایپا با عرضه صف خرید باعث شد دقایقی خساپا در مثبت ۴% معامله شود اما باز به صف خرید رسید

در روز چهارشنبه خبری در مورد قطعه سازها منتشر شد که احتمالا بازار شنبه گروه خودرویی ها را کم رونق کند.

محمدرضا نجفی منش رییس انجمن قطعه سازان گفت: روز گذشته شاهد انتشار خبرهایی به نقل از یکی از نمایندگان مجلس بودیم که اعلام کرده بود بر اساس تصمیمات دولتی به قطعه سازان ارز ۴۲۰۰ تومانی تعلق می گیرد. ما این موضوع را بررسی کردیم و متوجه شدیم صحت ندارد. اظهارات این نماینده به دلیل برداشت و استنباط نادرست از تصمیمات اخیر دولت بیان شده است.

تاریخ:۱۳۹۷/۰۶/۰۳

دریافت کد بورسی آنلاین

افتتاح حساب آتی سکه

راهنمای دریافت کد بورسی

کانال ما در تلگرام

…………………………………………………………………………………
برای ثبت نام در کارگزاری فارابی و یا دریافت کد بورسی می توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید و از خدمات منحصر به فرد کارگزاری فارابی و پیشرفته ترین پنل معاملاتی کشور استفاده نمایید.

دریافت کد بورسی

کد بورسی چیست؟

کد بورسی شناسه یکتای شما برای معاملات در بورس اوراق بهادار و یا فرابورس است که با داشتن آن می‌توانید برای خود (یا شرکت) سهام و یا اسناد خزانه اسلامی (اخزا) و یا تسهیلات مسکن خرید و فروش نمایید. کد بورسی همانند شماره ملی منحصربه فرد است. پس از داشتن کد بورسی می توانید از طریق یک (یا چند کارگزاری) به خرید و فروش سهام (و یا اوراق اسناد خزانه اسلامی و یا تسهیلات مسکن) بپردازید.

حتی اگر از چند کارگزاری خرید و فروش آنلاین سهام انجام دهید، کد بورسی شما یکسان خواهد بود. (زیرا پس از تکمیل مراحل اولیه، درخواست شما در سازمان بورس انجام می‌شود.) بعد از داشتن کد بورسی لازم است رمز خرید و فروش آنلاین سهام دریافت کنید و معاملات خود را آغاز کنید. اکنون در چند دقیقه می‌توانید همزمان برای دریافت کد بورسی و خرید آنلاین سهام اقدام کنید. با این روش می‌توایند به صورت آنلاین و رایگان کد بورسی دریافت کنید.

پیمانکاران دولت لازم است برای دریافت مطالبات خود یک مرتبه کد بورسی اخذ نمایند. جهت دریافت کد بورسی برای خرید و فروش اسناد خزانه اسلامی ( اخزا ، سخا )روی لینک پایین صفحه کلیک کنید .

کارمزد فروش اسناد خزانه اسلامی چقدر است؟

هنگام فروش اسناد خزانه اسلامی، طبق قوانین سازمان بورس، به صورت خودکار مبلغی به عنوان کارمزد از شما کسر می‌شود. این کارمزد دو بخش است شامل ۰٫۰۰۰۶۳ کارمزد کارگزار و ۰٫۰۰۰۱۴۴ کارمزد شرکت فرابورس، که جمعا ۰٫۰۰۰۷۷۴ می‌باشد. (یعنی بابت فروش ۱۰۰ میلیون تومان اسناد خزانه، ۷۷ هزار و ۴۰۰ تومان کارمزد از شما کسر می‌شود.)
…………………………………………………………………………..
درباره شرکت کارگزاری فارابی:
شرکت کارگزاری فارابی، کارگزار رسمی بورس اوراق بهادار، فرابورس، بورس کالا و انرژی از سال ۱۳۷۲ فعالیت عملیاتی خود را در بازار سرمایه آغاز نمود.
این شرکت با هدف ارائه خدمات نوین و جهان تراز به مشتریان، همواره توسعه کمی و کیفی فعالیت هایش را سرلوحه برنامه های خود قرار داده است.
در این راستا با هدف توسعه کمی فعالیت ها تعداد ۲۷ شعبه و تالار اخصاصی معاملات توسط این کارگزاری در سراسر کشور راه اندازی گردید.
همچنین این شرکت با هدف ارتقاء سطح کیفی خدمات خود، طرح ریزی و توسعه خدمات نوینی را در دستور کار خود قرار داده است که از جمله آنها میتوان به طراحی و معرفی سامانه معاملات آنلاین فارابیکسو اشاره نمود که با توجه به وضعیت پلت فرم های معاملاتی موجود، در نوع خود محصول منحصر به فردی در بازار ایران محسوب میشود.
این شرکت در حال حاضر با تمرکز بر دو عنصر « نوآوری مبتنی بر فن آوری » و « کیفیت مشتری محور » به عنوان مزیت های رقابتی اصلی خود برآنست تا جایگاه خود را به عنوان نخستین کارگزاری جهان تراز در ایران بیش از پیش تثبیت نماید.

گزارش هفتگی بازار بورس منتهی به ۳۰ مرداد گزارش هفتگی بازار بورس منتهی به ۳۰ مرداد گزارش هفتگی بازار بورس منتهی به ۳۰ مرداد گزارش هفتگی بازار بورس منتهی به ۳۰ مرداد گزارش هفتگی بازار بورس منتهی به ۳۰ مرداد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *