“داوه” با ۳۳۰ تومان کشف قیمت شد/ کاهش سهمیه و ثبت رکورد جدید

با آغاز فراینده عرضه اولیه ۱۰ درصد سهام داروسازی آوه سینا، هر سهم این شرکت جدید ۳۳۰ تومان کشف قیمت و با کاهش سهمیه ، رکورد جدیدی در تعداد خریداران ثبت شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، دقایقی پیش فرایند عرضه اولیه ۱۰ درصد سهام شرکت داروسازی آوه سینا آغاز شد و طی آن هر سهم این شرکت جدید فرابورسی ۳۳۰ تومان کشف قیمت شد.

در این عرضه ۳۵ میلیون سهم “داوه” در محدوده قیمتی ۳۰۰ تا ۳۳۰ تومان با سهمیه حداکثر ۷۰۰ سهم برای هر سهامدار حقیقی و حقوقی قابل واگذاری است اما به دلیل تعداد زیاد متقاضیان مقرر شده به هر کد ۱۷۴ سهم تخصیص داده شود که با این اوصاف حدود ۲۰۵ هزار نفر قادر به خرید این سهم جدید خواهند بود که رکورد جدیدی در عرضه های اولیه بشمار می رود.

داروسازی آوه سینا بعد از شرکت های پرداخت الکترونیک سامان کیش، پتروشیمی غدیر ، کشاورزی و دامپروی بینالود، پتروشیمی پارس، کشت و دام قیام اصفهان، عطرین نخ قم و تجارت الکترونیک پارسیان کیش، هشتمین شرکت جدید سال بشمار می رود.
بورس پرس

تاریخ :۱۳۷۴/۰۷/۲۳

دریافت کد بورسی آنلاین

افتتاح حساب آتی سکه

راهنمای دریافت کد بورسی

کانال ما در تلگرام

…………………………………………………………………………………
برای ثبت نام در کارگزاری فارابی و یا دریافت کد بورسی می توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید و از خدمات منحصر به فرد کارگزاری فارابی و پیشرفته ترین پنل معاملاتی کشور استفاده نمایید.

دریافت کد بورسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *