گزارش بازار شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷

شاخص کل با رشد ۵۶۴۶ واحدی در محدوده ۱۸۸۵۷۵ ایستاد.ارزش معاملات در بورس به بیش از ۹۲۰ میلیارد تومان و در فرابورس به ۸۳۴ میلیارد تومان رسید.نمادهای فولاد ، شبندر ، پارس، فملی بیشترین تاثیر مثبت و دعبید ، فخاس ، غبشهر بیشترین تاثیر منفی را بر شاخص داشتند

عرضه ۴۸ میلیون سهم های وب با مشارکت ۵۰ درصدی حقوقی، ارزش معاملات حدود ۳۱ میلیارد تومان، حجم صف کنونی در ۶۴۱ تومان ۱۲ میلیون سهم

کسیون رشد بیش از ۴ درصدی را ثبت کرده است و در سطح ۲۰۰ تومانی در نوسان است و رمپنا امروز نیز صف خرید پرحجمی را تجربه می نماید. سرچشمه همسو با وضعیت گروه با صف خرید همراه هست و لکما بالاتر از ۱۲۰ تومان تقاضای پرحجمی را در سقف ۱۰ درصدی ثبت کرده است.

در تک نمادها واحیا بالاتر از ۴۰۰۰ تومان مثبت و متعادل است. سمگا رشد بیش از ۹ درصدی را تجربه مینماید. نماد تازه وارد زپارس صف خرید پرحجم نزدیک به ۱۰۰ میلیونی را تجربه می کند. خصدرا در نزدیکی سطح ۲۰۰۰ تومانی مثبت و متعادل است

وخارزم ۴۵ ریال تقسیم کرد و خبرهایی از معدن صدرجهان و اکتشاف طلا در مجمع داده شد

در گروه رایانه، اطلاعات و ارتباطات سپ از ۱۶۰۰۰ ریال نیز عبور کرده و رتاپ، پرداخت، مفاخر و افرا و اوان از دیگر نمادهای همراه با صف خریدند. ادامه صف خرید و معاملات پرحجم در نماد های_وب و البته عرضه سنگین بازارگردان نماد نیز جالب توجه می باشد

تقویت تقاضا در گروه بانک مشهود است به طوری که پس از وبملت و وتجارت، نمادهای وبصادر، دی، وخاور و وپست نیز به صف خرید رسیده اند.

طرح ویژه بانک مرکزی برای تبادل مالی ایران و سوریه با پول ملی…مشاور معاون اول رییس جمهوری از برگزاری جلساتی با بانک مرکزی برای طراحی ساز و کار تبادلات مالی ایران و سوریه با پول ملی گفت: همچنین اتاق بازرگانی مشترک ایران و سوریه نیز ایجاد خواهد شد.

فعالیت کارخانه«تولی پرس» دوباره متوقف شد؛ بلاتکلیفی ۳۷۰ کارگر

تاریخ :۱۳۹۷/۰۷/۲۸

دریافت کد بورسی آنلاین

افتتاح حساب آتی سکه

راهنمای دریافت کد بورسی

کانال ما در تلگرام

…………………………………………………………………………………
برای ثبت نام در کارگزاری فارابی و یا دریافت کد بورسی می توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید و از خدمات منحصر به فرد کارگزاری فارابی و پیشرفته ترین پنل معاملاتی کشور استفاده نمایید.

دریافت کد بورسی

کد بورسی چیست؟

کد بورسی شناسه یکتای شما برای معاملات در بورس اوراق بهادار و یا فرابورس است که با داشتن آن می‌توانید برای خود (یا شرکت) سهام و یا اسناد خزانه اسلامی (اخزا) و یا تسهیلات مسکن خرید و فروش نمایید. کد بورسی همانند شماره ملی منحصربه فرد است. پس از داشتن کد بورسی می توانید از طریق یک (یا چند کارگزاری) به خرید و فروش سهام (و یا اوراق اسناد خزانه اسلامی و یا تسهیلات مسکن) بپردازید.

حتی اگر از چند کارگزاری خرید و فروش آنلاین سهام انجام دهید، کد بورسی شما یکسان خواهد بود. (زیرا پس از تکمیل مراحل اولیه، درخواست شما در سازمان بورس انجام می‌شود.) بعد از داشتن کد بورسی لازم است رمز خرید و فروش آنلاین سهام دریافت کنید و معاملات خود را آغاز کنید. اکنون در چند دقیقه می‌توانید همزمان برای دریافت کد بورسی و خرید آنلاین سهام اقدام کنید. با این روش می‌توایند به صورت آنلاین و رایگان کد بورسی دریافت کنید.

پیمانکاران دولت لازم است برای دریافت مطالبات خود یک مرتبه کد بورسی اخذ نمایند. جهت دریافت کد بورسی برای خرید و فروش اسناد خزانه اسلامی ( اخزا ، سخا )روی لینک پایین صفحه کلیک کنید .

کارمزد فروش اسناد خزانه اسلامی چقدر است؟

هنگام فروش اسناد خزانه اسلامی، طبق قوانین سازمان بورس، به صورت خودکار مبلغی به عنوان کارمزد از شما کسر می‌شود. این کارمزد دو بخش است شامل ۰٫۰۰۰۶۳ کارمزد کارگزار و ۰٫۰۰۰۱۴۴ کارمزد شرکت فرابورس، که جمعا ۰٫۰۰۰۷۷۴ می‌باشد. (یعنی بابت فروش ۱۰۰ میلیون تومان اسناد خزانه، ۷۷ هزار و ۴۰۰ تومان کارمزد از شما کسر می‌شود.)
…………………………………………………………………………..
درباره شرکت کارگزاری فارابی:
شرکت کارگزاری فارابی، کارگزار رسمی بورس اوراق بهادار، فرابورس، بورس کالا و انرژی از سال ۱۳۷۲ فعالیت عملیاتی خود را در بازار سرمایه آغاز نمود.
این شرکت با هدف ارائه خدمات نوین و جهان تراز به مشتریان، همواره توسعه کمی و کیفی فعالیت هایش را سرلوحه برنامه های خود قرار داده است.
در این راستا با هدف توسعه کمی فعالیت ها تعداد ۲۷ شعبه و تالار اخصاصی معاملات توسط این کارگزاری در سراسر کشور راه اندازی گردید.
همچنین این شرکت با هدف ارتقاء سطح کیفی خدمات خود، طرح ریزی و توسعه خدمات نوینی را در دستور کار خود قرار داده است که از جمله آنها میتوان به طراحی و معرفی سامانه معاملات آنلاین فارابیکسو اشاره نمود که با توجه به وضعیت پلت فرم های معاملاتی موجود، در نوع خود محصول منحصر به فردی در بازار ایران محسوب میشود.
این شرکت در حال حاضر با تمرکز بر دو عنصر « نوآوری مبتنی بر فن آوری » و « کیفیت مشتری محور » به عنوان مزیت های رقابتی اصلی خود برآنست تا جایگاه خود را به عنوان نخستین کارگزاری جهان تراز در ایران بیش از پیش تثبیت نماید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *