گزارش بازار چهارشنبه ۲ آبان ۱۳۹۷

شاخص کل با افت (۴۲۵۸) واحدی در محدوده ۱۸۱۰۶۰ ایستاد.ارزش معاملات در بورس به بیش از ۶۵۱ میلیارد تومان و در فرابورس به ۳۸۴ میلیارد تومان رسید.نمادهای فارس ، شخارک ، شسپا بیشترین تاثیر مثبت و شپنا، تاپیکو، شتران بیشترین تاثیر منفی را بر شاخص داشتند

ثاصفا دوشنبه ۲۶۵ تومان صف فروش و امروز ۳۱۶ تومان صف خرید…بازی نوسانگیر ها با سرمایه های سنگین ..

صف فروش شپنا به رغم فشار فروشی که دارد چندین بار جمع آوری گردیده است.

سرامیک صنعتی اردکان در ۷ ماهه منتهی به ۳۰/۰۷/۹۷ حدود ۱۹۹ میلیارد ریال فروش داشته که نسبت به دوره مشابه سال گذشته رشد ۱۶ درصدی داشته است.

حقوقی هایی که در حال خرید قوی هستند : کنور ، فملی ، نوین ، های وب ،فولاد ، پارسان

نماد معاملاتي شركت بانك ايران زمين «وزمين» امروز در تابلو پايه ب بازار پايه فرابورس ايران گشايش مي يابد. لازم به ذكر است محدوديت حجمي (حداكثر تعداد اوراق در هر سفارش) در نماد معاملاتي مذكور به ميزان ۵۰،۰۰۰ سهم تعيين مي شود.

براساس آمار ۶ ماه نخست امسال گمرک ایران، صادرات انواع خودرو به رقم ۲۰ میلیون دلار رسیده تا نسبت به مدت مشابه سال گذشته، ۲۸ درصد افزایش را تجربه کند.

نماد معاملاتي شركت صنايع پتروشيمي خليج فارس «فارس» پس از برگزاري مجمع عمومي عادي ساليانه مبني بر تقسيم سود نقدي و جلسه هيئت مديره مبني بر تصويب افزايش سرمايه بدون محدوديت نوسان قيمت با استفاده از مكانيزم حراج آماده انجام معامله است.

سپ صورتهای مالی ۹ ماهه ▪️ سود ۹ ماهه ۹۷ به ازای هر سهم: ۸۴۰ ریال ➕ افزایش سود نسبت به مشابه سال گذشته: ۴۴%
ا
تاریخ :۱۳۹۷/۰۸/۰۲

دریافت کد بورسی آنلاین

افتتاح حساب آتی سکه

راهنمای دریافت کد بورسی

کانال ما در تلگرام

…………………………………………………………………………………

درباره شرکت کارگزاری فارابی:

شرکت کارگزاری فارابی، کارگزار رسمی بورس اوراق بهادار، فرابورس، بورس کالا و انرژی از سال ۱۳۷۲ فعالیت عملیاتی خود را در بازار سرمایه آغاز نمود.

این شرکت با هدف ارائه خدمات نوین و جهان تراز به مشتریان، همواره توسعه کمی و کیفی فعالیت هایش را سرلوحه برنامه های خود قرار داده است.

در این راستا با هدف توسعه کمی فعالیت ها تعداد ۲۷ شعبه و تالار اخصاصی معاملات توسط این کارگزاری در سراسر کشور راه اندازی گردید.

همچنین این شرکت با هدف ارتقاء سطح کیفی خدمات خود، طرح ریزی و توسعه خدمات نوینی را در دستور کار خود قرار داده است که از جمله آنها میتوان به طراحی و معرفی سامانه معاملات آنلاین فارابیکسو اشاره نمود که با توجه به وضعیت پلت فرم های معاملاتی موجود، در نوع خود محصول منحصر به فردی در بازار ایران محسوب میشود.

این شرکت در حال حاضر با تمرکز بر دو عنصر « نوآوری مبتنی بر فن آوری » و « کیفیت مشتری محور » به عنوان مزیت های رقابتی اصلی خود برآنست تا جایگاه خود را به عنوان نخستین کارگزاری جهان تراز در ایران بیش از پیش تثبیت نماید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *