گزارش بازار یکشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۷

شاخص کل با افت (۵۲۶۱) واحدی در محدوده ۱۷۳۵۵۸ ایستاد.ارزش معاملات در بورس به بیش از ۷۴۸ میلیارد تومان و در فرابورس به ۴۵۱ میلیارد تومان رسید.نمادهای ، همراه ، آپ ، خاهن بیشترین تاثیر مثبت و نمادهای فولاد ، وامید ، فارس بیشترین تاثیر منفی را بر شاخص داشتند

در گروه رایانه و اطلاعات، آپ، مرقام مورد توجه هستند. در اطلاعاتی ها نیز اپرداز به دلیل رشد بیش از ۲۰ درصدی در ابتدای معاملات متوقف شد و های_وب نیز همسو با جو کلی بازار در کف مجاز قیمتی داد و ستد می شود.

وتجارت و خساپا پس از جمع شدن صف فروش مجددا با تشکیل صف فروش سنگین به افزایش عرضه در بازار دامن زده اند. همچنان حرکت دسته جمعی و هیجانی در بازار ادامه دارد و افت گروهی با زمینه فعالیت کاملا متفاوت، افزایش عرضه در گروه های دیگر را نیز در پی دارد.

شاخص بیش از ۵۴۰۰ واحد منفی و بیش از ۸۶٫۶% بازار منفی میباشد..فشار فروش از سمت حقوقی ۲۳٫۳% و از سمت حقیقی ۷۶٫۷% میباشد.

گرچه با افت نزدیک به ۵۵۰۰ واحدی شاخص کل، این نماگر سه درصد از ارزش خود را از دست داده اما حضور پررنگ خریداران در نیم ساعت اخیر موجب شده اکثر صف های فروش جمع آوری شود و فضایی امیدبخش تر در بازار دیده شود. شاخص کل در محدوده ۱۷۴ هزار واحد با حمایت روبرو است. وبملت، فباهنر و وتجارت صف های فروش برتر کنونی هستند و فشار فروش بر خساپا ادامه دارد گرچه تلاش ها برای بازگشت تعادل به صنایع بانک و خودرو نیز تداوم دارد. نماد آپ به صف خرید رسیده است.

ذوب آهن اصفهان امروز ۱۱۰۰ تن تیرآهن ۳۰ با قیمت پایه ۳۶,۹۷۶ ریال در بورس کالا عرضه کرد که پس از رقابت با میانگین قیمت ۴۷,۹۳۵ ریال (۲۹٫۶۳ درصد بالاتر از پایه) معامله گردید.

گروه خودرویی بهبود معاملات. صف فروش خساپا جمع اوری شد

از صف فروش وتجارت رفته رفته کاسته میشود.. چشم بازار به گروه های بانکی و خودرویی است بهبود معاملات لیدرها تاثیر روانی مثبتی بر بازار پس از ۵۰۰۰ واحد اصلاح شاخص در یک روز خواهد گذاشت..

در پايان معاملات امروز شركت هاي قند نيشابور «قنيشا» و پست بانك ايران «وپست» جهت برگزاري مجمع عمومي عادي بطور فوق العاده به منظور انتخاب اعضاي هيئت مديره متوقف خواهند شد.

تاریخ :۱۳۹۷/۰۸/۲۷

دریافت کد بورسی آنلاین

افتتاح حساب آتی سکه

راهنمای دریافت کد بورسی

کانال ما در تلگرام

…………………………………………………………………………………
برای ثبت نام در کارگزاری فارابی و یا دریافت کد بورسی می توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید و از خدمات منحصر به فرد کارگزاری فارابی و پیشرفته ترین پنل معاملاتی کشور استفاده نمایید.

دریافت کد بورسی

کد بورسی چیست؟

کد بورسی شناسه یکتای شما برای معاملات در بورس اوراق بهادار و یا فرابورس است که با داشتن آن می‌توانید برای خود (یا شرکت) سهام و یا اسناد خزانه اسلامی (اخزا) و یا تسهیلات مسکن خرید و فروش نمایید. کد بورسی همانند شماره ملی منحصربه فرد است. پس از داشتن کد بورسی می توانید از طریق یک (یا چند کارگزاری) به خرید و فروش سهام (و یا اوراق اسناد خزانه اسلامی و یا تسهیلات مسکن) بپردازید.

حتی اگر از چند کارگزاری خرید و فروش آنلاین سهام انجام دهید، کد بورسی شما یکسان خواهد بود. (زیرا پس از تکمیل مراحل اولیه، درخواست شما در سازمان بورس انجام می‌شود.) بعد از داشتن کد بورسی لازم است رمز خرید و فروش آنلاین سهام دریافت کنید و معاملات خود را آغاز کنید. اکنون در چند دقیقه می‌توانید همزمان برای دریافت کد بورسی و خرید آنلاین سهام اقدام کنید. با این روش می‌توایند به صورت آنلاین و رایگان کد بورسی دریافت کنید.

پیمانکاران دولت لازم است برای دریافت مطالبات خود یک مرتبه کد بورسی اخذ نمایند. جهت دریافت کد بورسی برای خرید و فروش اسناد خزانه اسلامی ( اخزا ، سخا )روی لینک پایین صفحه کلیک کنید .

کارمزد فروش اسناد خزانه اسلامی چقدر است؟

هنگام فروش اسناد خزانه اسلامی، طبق قوانین سازمان بورس، به صورت خودکار مبلغی به عنوان کارمزد از شما کسر می‌شود. این کارمزد دو بخش است شامل ۰٫۰۰۰۶۳ کارمزد کارگزار و ۰٫۰۰۰۱۴۴ کارمزد شرکت فرابورس، که جمعا ۰٫۰۰۰۷۷۴ می‌باشد. (یعنی بابت فروش ۱۰۰ میلیون تومان اسناد خزانه، ۷۷ هزار و ۴۰۰ تومان کارمزد از شما کسر می‌شود.)
…………………………………………………………………………..
درباره شرکت کارگزاری فارابی:
شرکت کارگزاری فارابی، کارگزار رسمی بورس اوراق بهادار، فرابورس، بورس کالا و انرژی از سال ۱۳۷۲ فعالیت عملیاتی خود را در بازار سرمایه آغاز نمود.
این شرکت با هدف ارائه خدمات نوین و جهان تراز به مشتریان، همواره توسعه کمی و کیفی فعالیت هایش را سرلوحه برنامه های خود قرار داده است.
در این راستا با هدف توسعه کمی فعالیت ها تعداد ۲۷ شعبه و تالار اخصاصی معاملات توسط این کارگزاری در سراسر کشور راه اندازی گردید.
همچنین این شرکت با هدف ارتقاء سطح کیفی خدمات خود، طرح ریزی و توسعه خدمات نوینی را در دستور کار خود قرار داده است که از جمله آنها میتوان به طراحی و معرفی سامانه معاملات آنلاین فارابیکسو اشاره نمود که با توجه به وضعیت پلت فرم های معاملاتی موجود، در نوع خود محصول منحصر به فردی در بازار ایران محسوب میشود.
این شرکت در حال حاضر با تمرکز بر دو عنصر « نوآوری مبتنی بر فن آوری » و « کیفیت مشتری محور » به عنوان مزیت های رقابتی اصلی خود برآنست تا جایگاه خود را به عنوان نخستین کارگزاری جهان تراز در ایران بیش از پیش تثبیت نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *