گزارش بازار یکشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۷

شاخص کل با افت (۲۷۷۷) واحدی در محدوده ۱۶۱۷۰۸ ایستاد.ارزش معاملات در بورس به بیش از ۴۰۴ میلیارد تومان و در فرابورس به ۴۵۷ میلیارد تومان رسید.نمادهای ، رمپنا ، فارس ، شیران بیشترین تاثیر مثبت و نمادهای فولاد ، کگل، فارس یشترین تاثیر منفی را بر شاخص داشتند .

در گروه فراورده های نفتی نیز ونفت تک نماد مثبت گروه می باشد و نمادهای شراز، شبریز، شبندر، شتران، شپاس امروز فشار فروش بالایی را تجربه کرده اند

عقب نشینی فولاد تا سطح قیمتی ۴۸۵ تومان؛ حجم معاملاتی ۱۹ میلیون سهم

در فلزات اساسی صف فروش نماد ذوب همچنان پابرجاست و در این دقایق فشار فروش فولاد را نیز با افت بیش از سه درصدی مواجه کرده است. هرمز، فباهنر، فزرین و کیمیا از نمادهای مثبت گروهند.

در فلزات اساسی صف فروش نماد وب همچنان پابرجاست و در این دقایق فشار فروش فولاد را نیز با افت بیش از سه درصدی مواجه کرده است. هرمز، فباهنر، فزرین و کیمیا از نمادهای مثبت گروهند.

امروز شرکت ملی صنایع مس ایران یک هزار تن مس کاتد با قیمت پایه هر کیلوگرم ۵۶۷۷۴۹ریال در بورس کالا عرضه کرد.

در معدنی ها نیز معاملات با افت در اکثر نمادها دنبال می شود. کگل، کچاد، کاما و کدما به کف مجاز قیمتی رسیده اند و نماد تازه وارد کگهر نیز با افت بیش از سه درصدی مواجه است.

ریزش بیش از ۲۰۰۰ واحدی شاخص کل تا این لحظه از معاملات … ارزش معاملات بورس و فرابورس به ترتیب به سطح ۲۶۹ و ۲۵۳ میلیارد تومان رسیده است…

تاریخ :۱۳۹۷/۰۹/۲۵

دریافت کد بورسی آنلاین

افتتاح حساب آتی سکه

راهنمای دریافت کد بورسی

کانال ما در تلگرام

…………………………………………………………………………………
برای ثبت نام در کارگزاری فارابی و یا دریافت کد بورسی می توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید و از خدمات منحصر به فرد کارگزاری فارابی و پیشرفته ترین پنل معاملاتی کشور استفاده نمایید.

دریافت کد بورسی

کد بورسی چیست؟

کد بورسی شناسه یکتای شما برای معاملات در بورس اوراق بهادار و یا فرابورس است که با داشتن آن می‌توانید برای خود (یا شرکت) سهام و یا اسناد خزانه اسلامی (اخزا) و یا تسهیلات مسکن خرید و فروش نمایید. کد بورسی همانند شماره ملی منحصربه فرد است. پس از داشتن کد بورسی می توانید از طریق یک (یا چند کارگزاری) به خرید و فروش سهام (و یا اوراق اسناد خزانه اسلامی و یا تسهیلات مسکن) بپردازید.

حتی اگر از چند کارگزاری خرید و فروش آنلاین سهام انجام دهید، کد بورسی شما یکسان خواهد بود. (زیرا پس از تکمیل مراحل اولیه، درخواست شما در سازمان بورس انجام می‌شود.) بعد از داشتن کد بورسی لازم است رمز خرید و فروش آنلاین سهام دریافت کنید و معاملات خود را آغاز کنید. اکنون در چند دقیقه می‌توانید همزمان برای دریافت کد بورسی و خرید آنلاین سهام اقدام کنید. با این روش می‌توایند به صورت آنلاین و رایگان کد بورسی دریافت کنید.

پیمانکاران دولت لازم است برای دریافت مطالبات خود یک مرتبه کد بورسی اخذ نمایند. جهت دریافت کد بورسی برای خرید و فروش اسناد خزانه اسلامی ( اخزا ، سخا )روی لینک پایین صفحه کلیک کنید .

کارمزد فروش اسناد خزانه اسلامی چقدر است؟

هنگام فروش اسناد خزانه اسلامی، طبق قوانین سازمان بورس، به صورت خودکار مبلغی به عنوان کارمزد از شما کسر می‌شود. این کارمزد دو بخش است شامل ۰٫۰۰۰۶۳ کارمزد کارگزار و ۰٫۰۰۰۱۴۴ کارمزد شرکت فرابورس، که جمعا ۰٫۰۰۰۷۷۴ می‌باشد. (یعنی بابت فروش ۱۰۰ میلیون تومان اسناد خزانه، ۷۷ هزار و ۴۰۰ تومان کارمزد از شما کسر می‌شود.)
…………………………………………………………………………..
درباره شرکت کارگزاری فارابی:
شرکت کارگزاری فارابی، کارگزار رسمی بورس اوراق بهادار، فرابورس، بورس کالا و انرژی از سال ۱۳۷۲ فعالیت عملیاتی خود را در بازار سرمایه آغاز نمود.
این شرکت با هدف ارائه خدمات نوین و جهان تراز به مشتریان، همواره توسعه کمی و کیفی فعالیت هایش را سرلوحه برنامه های خود قرار داده است.
در این راستا با هدف توسعه کمی فعالیت ها تعداد ۲۷ شعبه و تالار اخصاصی معاملات توسط این کارگزاری در سراسر کشور راه اندازی گردید.
همچنین این شرکت با هدف ارتقاء سطح کیفی خدمات خود، طرح ریزی و توسعه خدمات نوینی را در دستور کار خود قرار داده است که از جمله آنها میتوان به طراحی و معرفی سامانه معاملات آنلاین فارابیکسو اشاره نمود که با توجه به وضعیت پلت فرم های معاملاتی موجود، در نوع خود محصول منحصر به فردی در بازار ایران محسوب میشود.
این شرکت در حال حاضر با تمرکز بر دو عنصر « نوآوری مبتنی بر فن آوری » و « کیفیت مشتری محور » به عنوان مزیت های رقابتی اصلی خود برآنست تا جایگاه خود را به عنوان نخستین کارگزاری جهان تراز در ایران بیش از پیش تثبیت نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *