خبر بسیار خوب برای شسپا …

افزایش سرمایه ۴۷۱% از انباشته برای شسپا … گزارش توجیهی هیئت مدیرة به منظور پیشنهادافزایش سرمایه از مبلغ ۱,۰۵۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال به مبلغ ۶,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال از محل سود انباشته به منظور بهبود ساختار مالي، حفظ نقدينگي و جبران مخارج سرمايه گذاري انجام شده که در تاریخ ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ به تصویب هیئت مدیره رسیده و جهت اظهارنظر به حسابرس و بازرس قانونی ارسال شده است.

کفرا

کفرا در فروردین با فروش خوب ۱۸۵ میلیارد ریالی مواجه بود در اردیبهشت ۲۳۸ میلیارد ریال فروش زده در فروردین با نرخ ۱۰۷,۱۳۱,۶۶۱ ریال فروخته این عدد در اردیبهشت ۱۵۳,۱۷۰,۰۶۸ ریال بود . جمع فروش ۲ ماهه سهم ۴۲۴ میلیارد ریال است و ۲۲۵ میلیارد ریال عدد مشابه سال قبل است.
سهم توضیح داده است در اطلاعات ماه جاري مبلغ ۱۰۳۲۹ ميليون ريال مندرج در ساير درآمد هاي عملياتي مربوط به تفاوت نرخ فروش محصولات مي باشد که با توجه به قرارداد ها و توافق قطعي با مشتريان درآمد مذکور قطعي شده و به فروش ماه جاري اضافه شده است.

غویتا یا ویتانا

غویتا یا ویتانا در اردیبهشت با فروش بسیار عالی ۳۱۸ میلیارد ریالی مواجه شده و یک عملکرد خیره کننده را ثبت کرد فروردین ۸۳ میلیارد ریال فروش زده است . اسفند با یک فروش خوب ۲۹۰ میلیارد ریال فروش زده بود سهم بهمن با فروش ۲۱۶ میلیارد ریالی مواجه بودو در ۵ ماهه ۱۰۹۱ میلیارد ریال فروش داشته است که عدد خوبی است در مدت مشابه این عدد ۴۵۵ میلیارد ریال بوده است.

 

بتا سهم

تحلیل تصویری تکنیکال را می توانید در کانال تلگرام و آپارات ببینید:

کانال تلگرام: https://t.me/farabibourse

ما را در آپارات دنبال کنید: http://www.aparat.com/kargozari.org

با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید.
تحلیل بازار و شرکت های بورس اوراق بهادار را در گزارش بازار بخوانید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *