شسپا

شسپا در ۱۲ ماهه با تحقق سود ۹۴۷۳ ریالی مواجه بوده و باید دید سود شپنا چطور در این سهم محاسبه می شود ولی به هر حال در ۱۲ماهه با ۹۶۲۶ میلیارد ریال سود عملیاتی و ۹۹۴۶ میلیارد ریال سود خالص مواجه بوده است . شسپا در۹ ماهه ۷۱۰۸ ریال را محقق کرده بود . شسپا ۶ماهه ۴۱۹۷ ریال سود محقق کرد.

که به نظر در مجموع گزارش بدی نیست سهم نسبت به مدت مشابه قبل که متحول شده ۲۰۶ % رشد در سود خالص و ۱۳۸% در سود عملیاتی . سود عملیاتی سهم در ۳ ماهه اول سال ۹۷ مبلغ ۱۳۶۰ میلیارد ریال بوده در ۳ ماهه دوم سال ۲۹۸۹ میلیارد ریال بوده و در ۳ ماهه سوم ۳۰۵۷ میلیارد ریال و در ۳ ماهه چهارم با کمی افت ۲۱۱۴ میلیارد ریال بوده که عدد خوبی نیست و این نقطه ضعف گزارش است .

کپرور

کپرور در ۱۲ ماهه در یک گزارش خوب ۱۲۲۴ میلیارد ریال را محقق کرده است و به نظر با این فرمان تحقق سود ۳۰۰۰ ریالی هم دور از ذهن نیست …

در سود عملیاتی ۵۰۳ میلیارد ریال و در سود خالص ۴۴۰ میلیارد ریال . عملکرد سود عملیاتی چشم گیر بوده است . سهم ۹ ماهه ۶۱۵ ریال را محقق کرده بود . ۲۸۷ میلیارد ریال سود عملیاتی و ۲۲۱ میلیارد ریال سود خالص .در ۶ ماهه ۴۲۸ ریال را محقق کرده بود سهم در ۳ماهه ۱۰۳ ریال سود محقق کرده بود .

در ۳ ماهه در سود عملیاتی ۴۸ میلیارد ریال و در سود خالص نزدیک به ۳۷ میلیارد ریال و در ۶ ماهه سود عملیاتی ۲۰۰ و سود خالص ۱۵۳ میلیارد ریال شده است . گزارش خوبی برای ۳ ماهه چهارم است.

بتا سهم

تحلیل تصویری تکنیکال را می توانید در کانال تلگرام و آپارات ببینید:

کانال تلگرام: https://t.me/farabibourse

ما را در آپارات دنبال کنید: http://www.aparat.com/kargozari.org

با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید.
تحلیل بازار و شرکت های بورس اوراق بهادار را در گزارش بازار بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *