سازمان بورس و اوراق بهادار مجوز افزایش سرمایه شرکت‌های پارس سویچ و سیمان خوزستان را صادر کرد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، مجوز افزایش سرمایه شرکت پارس سویچ در سازمان بورس و اوراق بهادار مورد بررسی قرار گرفت و در این گزارش موردی که حاکی از مغایرت با قوانین و مقررات مربوط در انتشار سهام باشد دیده نشد و افزایش سرمایه این شرکت از نظر این سازمان بدون مشکل است.

این شرکت با سرمایه ۶۰۰ میلیارد ریالی قصد دارد سرمایه خود را مبلغ ۴۰۰ میلیارد افزایش داده و به رقم یک هزار میلیارد ریال برساند. این شرکت قرار است این افزایش سرمایه را از محل مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی تامین کند و هدف از آن تامین منابع مالی جهت اجرای پروژه تولید پست‌های برق از نوع سیستم‌های گازی و سرمایه‌گذاری در شرکت صنایع زنگان پارت قطعه است.

از سوی دیگر مجوز افزایش سرمایه شرکت سیمان خوزستان توسط سازمان بورس و اوراق بهادار صادر شد. سرمایه این شرکت در حال حاضر۶۵۰ میلیارد ریال است که با افزایش ۱۱۵ درصدی قرار است سرمایه «سخوز» به مبلغ یک هزار و ۴۰۰ میلیارد ریال برسد.

این افزایش سرمایه از محل مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی تامین می‌شود و هدف از این اقدام جبران مخارج سرمایه‌گذاری‌های انجام شده و مشارکت در افزایش سرمایه شرکت‌های سرمایه‌پذیر است.

 

تحلیل تصویری تکنیکال را می توانید در کانال تلگرام و آپارات ببینید:

کانال تلگرام: https://t.me/farabibourse

ما را در آپارات دنبال کنید: http://www.aparat.com/kargozari.org

با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید.
تحلیل بازار و شرکت های بورس اوراق بهادار را در گزارش بازار بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *