پارس از ابتدای دی ماه سال گذشته که واحد «استایرن مونومر» پتروشیمی پارس بعد از انجام تعمیرات به مدار تولید بازگشت، تا کنون، بیش از ۱۷۰ روز بی وقفه با ظرفیت ۱۰۱ تا ۱۰۶ درصد تداوم تولید در این پتروشیمی به ثبت رسیده و این یک رکورد جدید در این واحد تولیدی است.

این در حالی است که پیش از این رکورد تداوم تولید در واحد استایرن منومر حداکثر ۹۰ روز متوالی با کمتر از ظرفیت کامل تولید بوده است.این افزایش تولید منحصر به واحد استایرن مونومر نبوده و رکورد تولید در پتروشیمی پارس در مجموع و در همه محصولات در دو ماه ابتدایی امسال نسبت به تمامی ادوار گذشته شکسته شد.

تولید مجتمع پتروشیمی پارس در واحد استحصال اتان، اتیل بنزن و استایرن منومر در ماه‌های فروردین و اردیبهشت، سال جاری مجموعاً ۷۶۹ هزار و ۶۱۹ تن بوده و تولید محصولات مختلف، نسبت به برنامه تولید ۱۱۸.۹ درصد و نسبت به طراحی ۱۰۷ درصد محقق شده که در طول کارکرد مجتمع بی‌نظیر است.رکودشکنی پارس در تولید البته منجر به رکوردشکنی در فروش هم شده بدین معنا که فروش محصولات مجتمع شامل استایرن مونومر، LPG و اتان در اردیبهشت ۹۸ حداکثر فروش در تمامی سال‌های اخیر بوده است.

پتروشیمیا

 

تحلیل تصویری تکنیکال را می توانید در کانال تلگرام و آپارات ببینید:

کانال تلگرام: https://t.me/farabibourse

ما را در آپارات دنبال کنید: http://www.aparat.com/kargozari.org

با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید.
تحلیل بازار و شرکت های بورس اوراق بهادار را در گزارش بازار بخوانید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *