فلر بام ایران روشن شد
با راه اندازی موقت فلر شرکت کود شیمیایی اوره لردگان اولین گام جهت شروع به کار این شرکت در مسیری ایمن برداشته شد .
محسن محمودی با اعلام این خبر گفت : با تلاش شبانه روزی کارکنان پتروشیمی اوره لردگان و در راستای تحقق اهداف ،مطابق با برنامه زمانبندی ایستگاه گاز یوتیلیتی با موفقیت راه اندازی شد.

مدیرعامل پتروشیمی اوره لردگان تصریح کرد :

با راه اندازی ایستگاه گاز یوتیلیتی یک گام تا نهایی شدن فاز اول ، ( یوتیلیتی ) برداشته شد این فلر با ارتفاع۸۵ با رعایت کامل اصول ایمنی مراحل تست و راه اندازی موقت آن با موفقیت سپری شد.

وی خاطرنشان کرد :

تمامی مراحل و برنامه ریزی واجرای دقیق این فرایند با نظارت کامل واحد ایمنی و آتش نشانی(HSE) صورت پذیرفت .
محمودی اظهار داشت: به برکت جمهوري اسلامي ايران و همت و تلاش شبانه‌روزي مهندسان ايراني و کارکنان خدوم ، در سال جاری شاهد راه اندازی این پتروشیمی خواهیم بود.

وی افزود :

فلر در واحدهای پتروشیمی نقش شیر اطمینان را بر عهده دارد و ضریب اطمینان را افزاش می‌دهد این فلر به صورت نرمال روشن بوده و بیشترین کاربرد آن در شرایط اضطراری، از سرویس خارج شدن و تعمیرات اساسی است.شرکت پتروشیمی لردگان یکی از شرکت های تابعه گروه پتروشیمی سرمایه گذاری ایرانیان است که در زمینی به مساحت۱۰۰هکتاردرمنطقه فلارد( ۵۵ کیلومتری شهر لردگان) شهرستان لردگان واقع در استان چهارمحال و بختیاری در حال احداث است.

تولیدات این مجتمع اُوره و آمونیاک بوده و ظرفیت تولید سالانه آن ۱۰۷۳ هزار تن اُوره و ۶۷۷ هزار تن آمونیاک است که بخش عمده ای از آمونیاک تولیدی برای تولید اُوره در داخل مجتمع مصرف می شود و ۷۴ هزار تن به صورت مازاد برای عرضه مستقیم به بازار در نظر گرفته شده است.

بتا سهم

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *