فخاس

فخاس مدیرعامل فولادخراسان با حضور در منطقه سنگان خواف، از آخرین وضعیت پروژه کارخانه کنسانتره‌سازی فولادخراسان بازدید کرد. کسری غفوری که ابتدای شهریورماه کار خود را در مجتمع فولادخراسان آغاز کرده است در این بازدید تسریع در راه‌اندازی و رفع موانع به‌ثمر رسیدن پروژه سنگان را از اولویت‌های کاری خود برشمرد. در ادامه این بازدید که با همراهی معاونان «طرح و توسعه»، «مالی و اقتصادی»، «برنامه‌ریزی و فناوری»، «بازاریابی و فروش» و مدیر «روابط‌عمومی» انجام شد.

مدیر عامل فولادخراسان در نشستی با مدیران و کارشناسان شرکت «تهیه و تولید مواد معدنی شرق» ضمن بررسی مسائل این پروژه کلیدی، بر تسریع در پیشبرد آن و اتخاذ تدابیر ویژه برای برون‌رفت این پروژه از شرایط کنونی تاکید کرد. مجموعه کانسار‌های سنگ آهن سنگان در فاصله حدود ۳۰۰ کیلومتری جنوب شرقی مشهد در استان خراسان رضوی قرار دارد. با تکمیل پروژه مجتمع فولادخراسان در این منطقه، این شرکت به اولین تولید‌کننده فولاد کشور تبدیل خواهد شد که چرخه کامل تولید فولاد را در اختیار خواهد داشت.

دتوزیع

دتوزیع به آگاهی میرساندکه مجمع عمومی فوق العاده شرکت گسترش بازرگانی داروپخش (سهامی خاص) ساعت ۱۴ روزچهارشنبه مورخ ۹۸/۰۵/۰۲ در محل شرکت سذمایه گذاری تامین برگزار و پس از بحث و بررسی،مجمع فوف بر انحلال شرکت مذکور اتخاذ تصمیم نمود.باتوجه به زیلن انباشته شرکت ،حسب صورتهای مالی حسابرسی شده سال مالی ۹۷به مبلغ ۹۶۷۰۰۸میلیون ریال و باتوجه به سهم ۱۰درصذی این شرکت از شرکت گسترش بازرگانی داروپخش،آثار مالی زیان آن برعملکرد شرکت پس از بررسی و در جریان انجام فذآیندانحلال و تسویه آن شرکت اعلام خواهد شد.

شتران

شتران و سرمایه ثبت شده … بر اساس تصمیمات مجمع عمومی فوق العاده مورخ ۱۳۹۸/۰۵/۱۳ افزایش سرمایۀ شرکت از مبلغ ۲۴,۰۰۰,۰۰۰ میلیون ریال به‌مبلغ ۴۴,۰۰۰,۰۰۰ میلیون ریال ( از محل سود انباشته مبلغ ۱۶۰۰۰۰۰۰ میلیون ریال ، از محل اندوخته مبلغ ۴۰۰۰۰۰۰ میلیون ریال ، ) در تاریخ ۱۳۹۸/۰۶/۲۰ در مرجع ثبت شرکت ها به ثبت رسیده است.

بتاسهم

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *