بازگشت آرامش

پس از یک هفته‌ی پر تنش و افت تاریخی بورس، و با بازگشت آرامش به فضای سیاسی، شروع معاملات امروز با تقاضا همراه بود و اکثریت سهام بازار با صف خرید مواجه بودند.
دامنه نوسان در معاملات امروز ۲٪ بود و همین موضوع سبب شد بسیاری از سهام در صف خرید کمترین حجم معاملات را داشته باشند و سفارش‌های سنگین خرید بدون معامله باقی بمانند.

با این وجود در شوک اتفاقات مربوط به سقوط هواپیما و جان باختن تعدادی از هم‌وطنان، سبزی بازار کم‌رنگ‌تر از همیشه به نظر می‌رسید.
به هر ترتیب در اولین روز معاملاتی هفته شاخص کل با ۵۹۹۹ واحد رشد در آستانه‌ی کانال ۳۶۰ هزار واحدی قرار گرفت. نمادهای #فارس، #فملی و #کگل بیشترین تاثیر را داشتند و حجم معاملات در نماد #شاراک بی سابقه و قابل توجه بود. شاخص هم‌وزن نیز ۱۸۰۰ واحد مثبت را تجربه کرد.

برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، و همچنین ثبت نام در سامانه سجام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید. با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید.

تحلیل بازار و شرکت های بورس اوراق بهادار را در گزارش بازار بخوانید.

کانال تلگرام: https://t.me/farabibourse

ما را در آپارات دنبال کنید: http://www.aparat.com/kargozari.org

خرید و فروش آنلاین سکه و طلا : https://kargozari.org/2018/05/25/gold

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *