دست به دست شدن سهام در اصلاح قیمتی

انتشار گزارش‌های ۹ ماهه‌ی ضعیف از سهام شرکت‌های بزرگ و کامودیتی محور، سبب شد بازار با فشار فروش آغاز به کار کند. اگرچه در بسیاری از این سهام فشار فروش تا پایان وقت معاملاتی نیز ادامه داشت اما نکته مثبت اینکه معاملات در قیمت‌های منفی در جریان بود و جابه‌جایی سهام بین معامله‌گران با حجم بالایی اتفاق افتاد.

با این حال در سمت دیگر بازار معاملات با هیجان دنبال می‌شد و سهام شرکت‌های کوچک و متوسط روزی خوب را سپری کردند.
در معاملات امروز، گروه‌های سیمانی و حمل و نقل و همچنین برای چندمین روز متوالی سهام بازار پایه، به طور خاص مورد توجه بودند و بسیاری از سهام این گروه‌ها در حدود بالای قیمتی و صف خرید معامله می‌شدند.

در نهایت شاخص کل با ۳۷۹۸ واحد منفی به کانال ۴۰۶ هزار واحد برگشت. بیشترین تاثیر منفی را نمادهای #شپنا، #فارس و #شبندر داشتند. اما #شاخص_هم‌وزن در ادامه‌ی روزهای خوبش با ۱۳۲۹ واحد مثبت به کار خود پایان داد.

برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، و همچنین ثبت نام در سامانه سجام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید. با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید.

تحلیل شرکت های بورس اوراق بهادار را در گزارش بازار بخوانید.

کانال تلگرام: https://t.me/farabibourse

ما را در آپارات دنبال کنید: http://www.aparat.com/kargozari.org

خرید و فروش آنلاین سکه و طلا : https://kargozari.org/2018/05/25/gold

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *