غپینو ، غصینو

غپینو ، غصینو گروه صنعتی مینو با هدف تولید روغن مصرفی مورد نیاز در شرکت‌های تولیدی این گروه و تولید انواع روغن با هدف فروش، کارخانه تولید روغن متعلق به شرکت پرتو دانه خزر (سهامی خاص) در بهشهر، به ارزش ۲ هزار میلیارد ریال به ظرفیت روزانه ۴۰۰ تن انواع روغن را خریداری کرد. به‌گزارش «روابط‌عمومی گروه صنعتی مینو»، ۱۰۰ درصد سهام این کارخانه توسط پنج شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان (۶۸درصد)، صنعتی مینو (۱۰درصد)، پارس مینو (۱۰درصد)، قاسم ایران (۱۰درصد) و پارس گستر مینو (۲درصد) که همگی جزو گروه صنعتی مینو هستند خریداری شده است. بر پایه این گزارش عرصه و اعیان کارخانه، تمامی ابنیه احداثی، تاسیسات، امتیازات و انشعابات کارخانه و همچنین تجهیزات و ماشین‌آلات کارخانه توسط گروه صنعتی مینو خریداری شده‌اند.

عباسیانفر، مدیرعامل شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان در آیین نقل و انتقال این کارخانه به گروه صنعتی مینو با اشاره به نیاز شرکت‌های تولیدی گروه صنعتی مینو به روغن جهت تولید محصولات خود گفت: این کارخانه عملا پاسخگوی نیازهای مصرفی شرکت‌های تولیدی گروه خواهد بود و اضافه نیاز آن نیز از طریق شبکه پخش قاسم ایران با برند جدیدی وارد بازار مصرف خواهد شد.

فن_آوا

فن_آوا شرکت فن آوا ماهواره (از شرکت های زیرمجموعه گروه فن آوا) مطابق اعلام و موافقت “شرکت ایرانسل” جهت برقراری ارتباطات VSAT به شماره درخواست خریدPO) 92654) با موضوع “ارائه خدمات پهنای باند و برقراری ارتباطات VSAT در مدل های مختلف و بر اساس مقادیر متفاوت و سرویس های مربوط به پهنای باند” مذاکره نموده است. مبلغ پروژه ۲۶۰٫۰۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال می باشد مدت پروژه از زمان انعقاد ۲۶ ماه است هزینه های مربوط به اجرای خدمات، طبق شرایط اعلامی حدود مبلغ ۲۴۱٫۸۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال پیش بینی سود عملیاتی حدود ۷% تا پایان مدت قرارداد به مبلغ ۱۸٫۲۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ریال که سود پیش بینی شده برای ۲۶ ماه آینده(دو سال مالی آتی) شرکت فن آوا ماهواره می باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *