شیراز

شیراز در گزارش ۱۲ماهه ۲۵۳۵ ریال سود محقق کرده است در ۹ ماهه به تحقق سود ۱۹۰۴ ریالی رسیده بود .
شیراز در ۹ ماهه سود عملیاتی ۱۳۱۵۱ میلیارد ریال بوده در ۱۲ماهه به ۱۷۳۵۳ میلیارد ریال رسیده است . از نظر عملیاتی عالی بوده ولی اثرات کاهنده هزینه مالی و هزینه های غیرعملیاتی بالا بوده . در ۹ ماهه ۲۳۳ و در ۱۲ماهه به ۳۵۳۴ میلیارد ریال رسیده و این خود سود را کاهشی کرده است .

فملی

فملی ۳ ماهه با فروش ۴۹۶۴۱ میلیارد ریالی و سود عملیاتی ۳۳۶۱۳ و البته نیمچه کمک نزدیک به ۲۰۰۰میلیارد ریالی غیر عملیاتی به سود خالص ۳۱۳۹۴ میلیارد ریالی رسیده بود .
در۶ ماهه با فروش ۱۰۰۲۴۵ میلیارد ریالی ، سود عملیاتی ۵۸۳۷۴ میلیارد ریالی به سود خالص ۵۷۶۸۱ میلیارد ریالی رسیده بود .
در ۹ ماهه ۱۵۵۸۳۳ میلیارد ریال فروش ، سود عملیاتی ۸۸۸۲۹ میلیارد ریالی عملکرد خوبی داشته و به سود خالص ۸۶۲۷۸ میلیارد ریال بوده است.
در ۱۲ماهه سود عملیاتی به ۱۲۵۳۷۶ میلیارد ریال رسیده و رشد خاصی داشت . سود خالص نیز ۱۲۱۷۶۲ میلیارد ریال بوده و عملکرد خوبی داشته است
یعنی در ۳ ماهه دوم ۳۴۷۶۱ میلیارد ریال سود عملیاتی داشته و این در حالی است که ۳ ماهه اول این عدد ۳۳۶۱۳ میلیارد ریال بوده و ۳ م اهه سوم ۳۰۴۵۵ میلیارد ریال و ۳ماهه چهارم ۳۶۵۴۷ است .

وبملت

وبملت در ۹ ماهه ۴۰۲ ریال سود محقق کرده بود سهم ۶ ماهه ۳۰۷ ریال محقق کرد.
سهم بانک از درآمدهای مشاع در۶ماهه سال قبل ۸,۸۶۴,۵۵۱ میلیون ریال و در ۳ماهه سال ۹۸ با رشدی چشم گیر ۱۳,۵۰۳,۷۳۳ میلیون ریال و ۶ ماهه با رشدی بهتر ۳۱,۲۷۸,۰۱۵ میلیون ریال و ۹ ماهه ۵١,۶٨١,٩۶۵ میلیون ریال و ۱۲ ماهه ۶۶,۰۴۷,۵۳۵ میلیون ریال است . وضعیت عملیاتی سهم در ۳ ماهه سوم از ۳ ماهه چهارم بهتر است .

بتاسهم

 

تحلیل شرکت های بورس اوراق بهادار را در گزارش بازار بخوانید.

کانال تلگرام: https://t.me/farabibourse

ما را در آپارات دنبال کنید: http://www.aparat.com/kargozari.org

خرید و فروش آنلاین سکه و طلا : https://kargozari.org/2018/05/25/gold

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *