سهام «فارس» و زیرمجموعه ها هم بیمه شد…

سعید محبی فرد، معاون اقتصادی و مالی هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس در گفت و گو با بورس ۲۴ :
سهامداران در مجموعه هلدینگ خلیج فارس و پترول نگران ریزش قیمت سهمشان نباشند، ما اوراق تبعی را منتشر می کنیم، این اوراق بیمه سهام است.

تا پایان سال که ۶ ماه از آن باقی مانده،اگر سهم را نگهداری کنند در پایان سال و یا در طی این ۶ ماه، اختیار خواهند داشت که سهم را به هر قیمتی که می خواهند بفروشند.

اگر هم سهامشان را نگه دارند، ما به قیمت روزی که اوراق منتشر شده، سهم را در پایان ۶ ماه از سهامداران خریداری می کنیم، با نرخ سود مناسب بالاتر از نرخ سود بانکی.

سهامداران اینگونه، مطمئن خواهند بود سهامشان افت نخواهد داشت، اگر افتی داشته باشد، خود شرکت خریدار سهم است و زیان را متقبل می شود.

این اطمینان خاطری است که سهامداران از سهم مطمئن باشند و سهام خود را نفروشند، فکر میکنم از شنبه یا یکشنبه اوراق منتشر خواهد شد.

پیشنهاد می کنیم، سهم ها ارزنده است و نفروشند، اگر نیاز بود در سهام دیگری هم توسط صندوق بازارگردانی هلدینگ اوراق تبعی منتشر خواهد شد.

بورس ۲۴

برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، و همچنین ثبت نام در سامانه سجام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید. با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید.

تحلیل تصویری تکنیکال را در کانال تلگرام و آپارات ببینید:

کانال تلگرام: https://t.me/farabibourse

ما را در آپارات دنبال کنید: aparat.com/kargozari.org

تحلیل بازار و شرکت های بورس اوراق بهادار را در گزارش بازار بخوانید.

برای دریافت کد بورسی روی گزینه افتتاح حساب کلیک کنید:

کد بورسی ( کد بورس ) - دریافت کد بورسی رایگان و غیر حضوری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *