فولاژ

فولاژ در شهریور ۵۶۴۹ میلیارد ریال و نرخ فروش ۱۳۱,۲۵۹,۱۳۷ ریال بوده است. در مرداد ۴۶۵۸ میلیارد ریال فروش دارد نرخ فروش ۱۳۱,۵۴۷,۴۱۲ ریال است . در تیر به ۴۹۸۷ میلیارد ریال رسیده است. نرخ فروش تیر۱۰۶,۱۰۱,۷۸۳ ریال بود . ۶ماهه فروش ۲۴۰۵۴ میلیارد ریال بوده. مدت مشابه این عدد ۱۳۶۴۲ میلیارد ریال بوده است.

لبوتان

لبوتان در ۳ ماهه دوم بهتر بوده است. خرداد ۱۴۴۲ میلیارد ریال و تیر ۱۹۴۹ میلیارد ریال فروش داشته و مرداد ۱۶۰۳ میلیارد ریال و شهریور ۱۷۳۸ میلیارد ریال فروش داشته است . ۶ ماهه ۸۳۷۴ میلیارد ریال فروش زده است مدت مشابه این عدد ۶۶۱۴ میلیارد ریال است.

صبا

صبا با عنایت به مجوز افزایش سرمایه به شماره مجوز DPM-IOP-99A-083 مورخ ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ و بر اساس تصمیمات مجمع عمومی فوق العاده مورخ ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ با توجه به افزایش سرمایهُ شرکت از مبلغ ۱۵,۰۰۰,۰۰۰ میلیون ریال به‌مبلغ ۴۵,۰۰۰,۰۰۰ میلیون ریال ( از محل مطالبات و آورده نقدی مبلغ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰ میلیون ریال، ) ، مهلت استفاده از حق تقدم خرید سهام از تاریخ ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ لغایت تاریخ ۱۳۹۹/۰۹/۰۱

بتاسهم

 

برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، و همچنین ثبت نام در سامانه سجام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید. با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید.

تحلیل شرکت های بورس اوراق بهادار را در گزارش بازار بخوانید.
کانال تلگرام: https://t.me/farabibourse
ما را در آپارات دنبال کنید: http://www.aparat.com/kargozari.org
خرید و فروش آنلاین سکه و طلا : https://kargozari.org/2018/05/25/gold

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *