های وب

های وب که این روزها در تعلیق است از شرکت در مناقصه تهیه، اجرا، مکان یابی، تامین تجهیزات، استقرار، ارائه خدمات، تعمیر و نگهداری و بهره برداری از ۲۰۰۰ سامانه ثابت هوشمند ثبت تخلفات عبور و مرور در شبکه جاده ای کشور به شیوه ساخت، بهره برداری و تحویل و انتقال خبر داده است ….سهم فاکتورهای سرمایه گذاری جالبی دارد و باید سهم مورد رصد باشد ….

خاور

خاور که مدتهاست در صف فروش قفل است و مانند بسیاری از سهام دیگر این وضعیت را دارد شفاف سازی الف داده است و از فروش ۲۵۰ دستگاه اتوبوس و … خبر داده است با این شفاف سازی در بازگشایی میتوان به باز شدن قفل سهم امیدوار بود ونیرو دیگر سهمی بود با این روند امروز بعد از کشف قیمت در منفی ۳۲ درصد با اقبال روبرو شد وبا حجم بیش از ۱۰۰ میلیونی به معاملات خود پایان داد ….

ما به فروشندگان خرده نمیگیریم معتقدیم هر کسی هر جا میتواند فروشنده باشد ولی خریداران قطعا برای فروشندگان دعا میکنند که این شرایط خوب را ایجاد میکنند و سهام خود را ۶۰ درصد و ۷۰ درصد پایین تر میفروشند ….هر جا هر سهمی را نفروشیم ….

کسرا

کسرا در گزارش توجیهی افزایش سرمایه ۶۸ درصدی از انباشته عنوان کرده است این افزایش سرمایه جهت اتمام طرح توسعه و رسیدن به ظرفیت ۱۲۰۰۰ تنی و محقق کردن درآمد عملیاتی ۳۵۲ میلیاردی برای سال ۱۴۰۰ میباشد .

بتا سهم

تحلیل شرکت های بورس اوراق بهادار را در گزارش بازار بخوانید.
کانال تلگرام: https://t.me/farabibourse
ما را در آپارات دنبال کنید: http://www.aparat.com/kargozari.org
خرید و فروش آنلاین سکه و طلا : https://kargozari.org/2018/05/25/gold

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *