بخش نهم : تعریف حمایت و مقاومت / چگونگی پیدایش یک سطح حمایتی یا مقاومتی / شکست یک سطح حمایتی یا مقاومتی / حمایت و مقاومت های استاتیک و داینامیک / تبدیل سطح حمایت به مقاومت و مقاومت به حمایت / مثال های کاربردی

تعریف حمایت و مقاومت : هر معامله گر بر اساس تحلیل و آنالیز می تواند به یک سهم مشخص ورود نماید این ورود به سهم در دو پوزیشن مختلف می تواند شکل بگیرد :

  • پوزشین خرید ( Long یا Buy position  )
  • پوزشین فروش ( Short یا Sell position )

یکی از روش هایی که معامله گران حرفه ای (معمولا سرمایه گذاران غیر نوسان گیر ) در پیش میگیرند انجام تحلیل بنیادی و سپس ورود در موقعیت مناسب از طریق تحلیل تکنیکال می باشد . معمولا در تحلیل تکنیکال حمایت ها و مقاومت ها تاثیر زیادی بر زمان ورود دارند .

 

 

 

 

 

بخش قبلی : انواع روند / ترسیم خط روند / معامله گری اصولی بر روی روند / مثال های کاربردی

 

بخش بعدی : آشنایی با مفهوم فراکتال و الگوهای فراکتالی / تعریف کانال / انواع کانال / ترسیم صحیح یک کانال / معامله گری در کانال / مثال های کاربردی

 

مشاهده همه ویدئوهای آموزش جامع تحلیل تکنیکال با محسن قاسمی

 

فراچارت

برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، و همچنین ثبت نام در سامانه سجام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید. با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید.

#بورس    #آموزش   #تحلیل_تکنیکال

تحلیل شرکت های بورس اوراق بهادار را در گزارش بازار بخوانید.
کانال تلگرام: https://t.me/farabibourse
ما را در آپارات دنبال کنید: http://www.aparat.com/kargozari.org
خرید و فروش آنلاین سکه و طلا : https://kargozari.org/2018/05/25/gold

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *