تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت یونی سواپ

قیمت یونی سواپ در روزهای گذشته بین حمایت ۲۱.۵ دلاری تا مقاومت ۳۰ دلاری در نوسان بوده است. از سوی دیگر، فروشندگان روزهای شنبه و یکشنبه موفق شدند قیمت را تا زیر ۲۱.۵ دلار پایین بکشند، اما در تثبیت آن موفق عمل نکردند. این موضوع نشان می‌دهد که خریداران در کف ۲۱.۵ دلاری اقدام به خرید کرده‌اند.

نمودار قیمت یونی سواپ

شواهد حاکی از آن است که احتمالا در خط روند نزولی شاهد مقاومت سختی باشیم. این موضوع بیانگر آن است که فروشندگان هنوز تسلیم نشده‌اند. اگر قیمت از سطوح فعلی سقوط کند، فروشندگان بار دیگر تلاش خواهند کرد تا قیمت یونی سواپ را به زیر حمایت ۲۱.۵ تا ۲۰.۲۳ دلار برسانند.

در صورتی که آنها در این کار موفق شوند، احتمال سقوط تا ۱۶.۴۹ دلار و پس از آن تا ۱۳.۰۴ دلار وجود دارد. در نقطه مقابل، اگر خریداران قیمت را تا بالای خط روند نزولی بالا بکشند، احتمال جهش تا میانگین متحرک ساده ۲۰ روزه در ۲۵.۴۵ دلار وجود دارد.

سقوط قیمت از میانگین متحرک ساده ۲۰ روزه بیانگر آن خواهد بود که احساسات حاکم بر بازار منفی است. این در حالی است که اگر خریداران بتوانند قیمت یونی سواپ را به بالای میانگین متحرک ساده ۲۰ روزه برسانند، احتمال جهش تا ۳۰ دلار وجود دارد.

  • مقاومت‌ها: ۲۵.۴۵ – ۳۰
  • حمایت‌ها: ۲۱.۵ – ۲۰.۲۳ – ۱۶.۴۹ – ۱۳.۰۴

منبع: ارز دیجیتال

#ارز  #ارز_دیجیتال  #یونی-سواپ

تحلیل شرکت های بورس اوراق بهادار را در گزارش بازار بخوانید.
کانال تلگرام: https://t.me/farabibourse
ما را در آپارات دنبال کنید: http://www.aparat.com/kargozari.org
خرید و فروش آنلاین سکه و طلا : https://kargozari.org/2018/05/25/gold

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *