بخش ۳ : پرسش و پاسخ و هدف دوره

موفقیت در بازارهای مالی نیاز به مهارت های ذهنی زیادی دارد. شاید با وقت گذاشتن در هر شغل دیگری بعد از مدتی به نتایج مناسبی برسید ولی معامله گری اوضاع متفاوتی دارد چون جنبه های تاریک و پنهان شخصیت شما را نمایان می کند چون امیال انسانی شما را کامل به چالش می کشد لذا مهارت های های روانی و ذهنی معامله گر در موفقیت او نقش اصلی را دارد.

سئوالات احتمالی: این دوره چه هدفی را دنبال می کند ؟ چه موضوعاتی ارائه خواهد شد ؟ چرا باید این موضوعات را یاد بگیریم ؟ آیا یاد گرفتن دقیق تحلیل کافی نیست ؟

تحلیل نقطه ورود به بازار : این تحلیل به دلیل اینکه نقطه ورود به بازار است بیش از همه مهارت ها مورد توجه است . آیا تحلیل شرط کافی است ؟ یعنی من فقط تحلیل را یاد بگیرم کافی است ؟

 

 

 

 

بخش قبلی : مقدمه ای بر مکتب مالی رفتاری

 

بخش بعدی : سوگیری اعتماد مفرط

 

مشاهده همه ی قسمت های فیلم آموزشی مدیریت روانی در بازارهای مالی با محمود حسینی

 

فراچارت

#آموزش      #روانشناسی_معامله_گر

برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، و همچنین ثبت نام در سامانه سجام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید. با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید.

برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، و همچنین ثبت نام در سامانه سجام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید. با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید. هدف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *