#خساپا و گزارش سه ماهه

🔹 سایپا در عملکرد سه ماهه به ازای هر سهم ۶ تومان زیان ساخته است. سهم در سال مالی گذشته به ترتیب از فصل ابتدایی (۷) ، (۱۸) ، (۱۲) و (۱۱) تومان به ازای هر سهم گزارش کرده بود. سود سه ماهه کاهش ۱۱ درصدی نسبت به دوره مشابه سال گذشته دارد.

🔹 سایپا درسه ماهه امسال فروش ۱۱,۶۵۹ میلیاردی تومانی را داشته است. در دوره مشابه سال گذشته توانسته بود ۷,۳۰۷ میلیارد فروش بزند. فروش دو سال مالی گذشته شرکت بر اعداد ۴۴,۱۱۱ و ۱۷,۶۴۰ میلیارد استوار بوده است.

🔹 در سال مالی ۱۴۰۰ حاشیه سود خساپا برابر -۸% بوده که در سه ماهه امسال برابر ۱% است.

🔹 این تولید کننده خورو در سه ماهه سود عملیاتی (۲۴۵) میلیارد تومانی را گزارش کرده است که در سال مالی قبل سود عملیاتی شرکت به ترتیب از فصل اول برابر (۲۷۹) ، (۲,۳۵۶) ، (۱,۳۳۰) و (۶۲۵) میلیارد تومان ثبت شده بود.

کارگزاری بانک صنعت و معدن

#تحلیل_بنیادی

برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، و همچنین ثبت نام در سامانه سجام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید. با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید.

 دریافت کد بورسی

به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، و همچنین ثبت نام در سامانه سجام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید. با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید.برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، و همچنین ثبت نام در سامانه سجام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید. با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *