بخش ۳۶ : الحاقات دانشجویان (۲)

تاکنون چند بار در مقابل چارت نشسته اید و توانسته اید سطوح را مشخص کنید ولی همزمان در تشخیص به موقع ورود به مارکت یا مشخص کردن هدف مارکت عاجز مانده اید؟
مطمئنا همه ی ما موقعیت هایی در تریدمان داشته ایم که سطوح خوبی مشخص کرده ایم ولی با وارد شدن به ترید حد ضرر ما توسط مارکت زده شده و بلافاصله مارکت به سمت حد سود ما حرکت کرده است که البته این برای تمام فعالان مارکت گاها اتفاق می افتد ولی برای بنده ی مترجم این دوره که تجربه ی بیشتری در راستای بازارهای مالی دارم این اتفاق بسیار کمتر می افتد.

یا اینکه در بسیاری از مواقع ما سطح خوبی را مشخص کرده ایم که در گذشته در بیشتر مواقع به ما سود داده است ولی مدتی است که قیمت بدون هیچ واکنشی از آن سطح عبور میکند.
دوره ی فانتوم که برگرفته از دوره ی ICT می باشد، به شما کمک خواهد کرد که با استفاده از ساختار بازار هم ورود به موقع بازار را تشخیص دهید که هم نه زیاد زود است و باعث حد ضرر می شود و نه زیاد دیر است و شما از ترید جا بمانید!

اگر یک سری از مفاهیم را فرابگیرید می توانید از آنها در چارت استفاده کنید. در ضمن خیلی روی ضررها تمرکز نکنید و به آنها فکر نکنید چون اگر خیلی فکر کنید به آنها جذب می شوید.

 

 

 

 

بخش قبلی : الحاقات دانشجویان (۱)

 

بخش بعدی : الحاقات دانشجویان (۳)

 

مشاهده همه ی قسمت های دوره آموزشی فانتوم تریدینگ با دوبله مهران زارعی

 

فراچارت

#آموزش     #تحلیل_تکنیکال      #فانتوم_تریدینگ

برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، و همچنین ثبت نام در سامانه سجام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید. با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *