#شگویا فروش های عالی خود در سطح ۲ همتی را حفظ کرده است

🔹در پنجمین ماه سال مالی پتروشیمی تندگویان توانسته است فروشی برابر ۱,۹۴۲ میلیارد تومان داشته باشد. فروش پنج ماهه امسال رشد ۹۹% نسبت به مدت مشابه سال گذشته دارد. متوسط فروش سال جاری شرکت برابر با ۱۹۰۲ میلیارد تومان گزارش شده است

🔹 در ماه جاری مقدار فروش محصولات شرکت ۵۲,۹۹۹ تن ثبت شده است. متوسط فروش هر ماه سال مالی جاری و گذشته اعداد ۵۴,۹۱۷ و ۴۴,۷۶۰ تن بوده است.

🔹 شگویا در این ماه نیز تولید ۵۱,۱۸۱ تن اسید ترفتالیک را گزارش کرده است. در سال جاری و سال گذشته متوسط تولیدات شرکت برابر ۵۰,۵۶۷ و ۴۳,۷۶۲ تن بوده است تولید پنج ماهه امسال رشد ۱۶% نسبت به مدت مشابه سال گذشته دارد.

🔹نرخ فروش این شرکت به طور متوسط در سال جاری ۳۴۶ هزارریال است که در ماه مورد گزارش به ۳۶۶ هزارریال رسیده است. فروش شرکت در سال گذشته به طور متوسط بر نرخ های ۲۸۸ هزارریالی استوار بوده است.

کارگزاری بانک صنعت و معدن

#تحلیل_بنیادی

برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، و همچنین ثبت نام در سامانه سجام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید. با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید. پتروشیمی تندگویان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *