سرمایه گذاری حرفه ای در بازار سهام

همواره بهتر از شاخص کل

سرمایه‌گذاری در بورس برای کسانی که به‌صورت حرفه‌ای در بازار سهام سرمایه‌گذاری می‌کنند، سود قابل‌توجهی دارد. صندوق سهامی قابل معامله(ETF) سلام فارابی به شما کمک می‌کند با هزینه معاملاتی بسیار کمتر از خرید و فروش مستقیم سهام، به بازدهی مناسبی دست یابید.

علاقه‌مندان می‌توانند با جستجوی نماد «سلام» در سامانه معاملات آنلاین تمام کارگزاری‌ها، واحدهای این صندوق را خریداری کنند.

 

 

 

مزیت‌های صندوق سلام فارابی

⚫ مدیریت حرفه‌ای دارایی با شناسایی سهم‌های مستعد رشد و سودآور

⚫ کسب بازدهی متناسب با شاخص کل بورس

⚫ نقدشوندگی بالا و عدم ایجاد صف فروش

⚫ خرید و فروش از طریق تمامی سامانه‌های معاملات آنلاین

⚫ سرمایه‌گذاری حرفه‌ای بدون نیاز به صرف زمان و آموزش

⚫ معاف از مالیات و کارمزد بسیار ناچیز نسبت به خرید و فروش سهام

 

خرید سهام صندوق سلام فارابی

 

علاقه‌مندان ی‌توانند با مراجعه به سامانه معاملات آنلاین تمامی کارگزاری‌ها و جستجوی نماد «سلام» نسبت به خرید واحدهای این صندوق اقدام کنند.
صندوق سرمایه‌گذاری قابل معامله یا ETF، صندوق‌هایی هستند که واحدهای آن مانند سهام شرکت‌ها از طریق سامانه‌های معاملاتی خرید و فروش‌ می‌شود.
همه صندوق‌های سرمایه‌گذاری از جمله صندوق قابل معامله سلام فارابی، تحت نظارت سازمان بورس و اوراق بهادار فعالیت می‌کنند.
حداقل مبلغ مورد نیاز جهت سرمایه‌گذاری در صندوق‌های قابل معامله (ETF) مانند سلام ۱۰۰ هزار تومان است.
بازده صندوق قابل معامله سلام فارابی بر اساس اختلاف قیمت خرید و فروش هر واحد صندوق محاسبه می‌شود. شما می‌توانید این بازده را به صورت لحظه‌ای در صفحه کاربری خود در سامانه معاملات آنلاین کارگزاری مشاهده کنید.
بیشتر دارایی صندوق قابل معامله سلام فارابی از سهام شرکت‌های بورسی و فرابورسی تشکیل شده و بازدهی این صندوق وابسته به افزایش ارزش دارایی‌های آن‌ است؛ بنابراین با توجه به نوسانات بازار سهام، این صندوق سود ماهانه ندارد و سرمایه‌گذاران از اختلاف قیمت خرید و فروش واحدها سود کسب می‌کنند.
سرمایه‌گذاری در این صندوق نیاز به صرف زمان و دانش تخصصی ندارد و مدیریت آن توسط گروهی از افراد باتجربه و خبرگان بازار سرمایه انجام می‌شود؛ بنابراین این صندوق مناسب تمام سرمایه‌گذاران با درجات ریسک‌پذیری متفاوت است.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *