لبنی ، قند ، شکر

نرخ ۳ محصول اصلی در گروه لبنی با توجه به درخواست شرکت ها جهت تعیین نرخ توسط سازمان حمایت تعیین شد اما هنوز ابلاغ نشده است لذا تا ابلاغ نرخ های جدید باید منتظر ماند. در حالی سازمان حمایت هنوز نرخ های جدید را ابلاغ ننموده که خبر می رسد، شرکت ها مجددا تقاضای اصلاح نرخ فروش داده اند.

افزایش نرخ شیر خام طی هفته های اخیر باعث شده تا شرکت های لبنی اینبار آنالیز بهای تمام شده را با توجه به افزایش نرخ صورت گرفته در شیر مصرفی به انجمن صنفی ارسال کنند!

در همین حال خبر می رسد که فردا، دوشنبه جلسه قندی ها در خصوص میزان یارانه پرداختی به این صنعت برگزار خواهد شد. باید منتظر ماند و دید نرخ های فروش این دو صنعت چگونه تغییر کرده است.
لینک کانال تلگرام
ما را در آپارات دنبال کنید

…………………………………………………………………..

برای ثبت نام در کارگزاری فارابی و یا دریافت کد بورسی می توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید و از خدمات منحصر به فرد کارگزاری فارابی و پیشرفته ترین پنل معاملاتی کشور استفاده نمایید.

    http://www.irfarabi.com/signup/ref/789

درباره شرکت کارگزاری فارابی:

شرکت کارگزاری فارابی، کارگزار رسمی بورس اوراق بهادار، فرابورس، بورس کالا و انرژی از سال ۱۳۷۲ فعالیت عملیاتی خود را در بازار سرمایه آغاز نمود.

این شرکت با هدف ارائه خدمات نوین و جهان تراز به مشتریان، همواره توسعه کمی و کیفی فعالیت هایش را سرلوحه برنامه های خود قرار داده است.

در این راستا با هدف توسعه کمی فعالیت ها تعداد ۲۷ شعبه و تالار اخصاصی معاملات توسط این کارگزاری در سراسر کشور راه اندازی گردید.

همچنین این شرکت با هدف ارتقاء سطح کیفی خدمات خود، طرح ریزی و توسعه خدمات نوینی را در دستور کار خود قرار داده است که از جمله آنها میتوان به طراحی و معرفی سامانه معاملات آنلاین فارابیکسو اشاره نمود که با توجه به وضعیت پلت فرم های معاملاتی موجود، در نوع خود محصول منحصر به فردی در بازار ایران محسوب میشود.

این شرکت در حال حاضر با تمرکز بر دو عنصر « نوآوری مبتنی بر فن آوری » و « کیفیت مشتری محور » به عنوان مزیت های رقابتی اصلی خود برآنست تا جایگاه خود را به عنوان نخستین کارگزاری جهان تراز در ایران بیش از پیش تثبیت نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *